FLEX przedłużył umowę najmu w parku Logicor Łódź II

Flex podpisał umowę najmu na 38 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Łódź II.


31 lipca 2018
Monika Rykowska

Firma Flex przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Łódź II, wynoszącej ponad 31 tys. mkw. Jednocześnie firma zdecydowała się na powiększenie wynajmowanej powierzchni o blisko 7 tys. mkw. Tym samym Flex zajmuje obecnie niemal 38 tys. mkw., co stanowi większość powierzchni budynku. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.

FLEX w Polsce wspiera zróżnicowany portfel klientów świadczących usługi dla branży komputerowej, przemysłowej, motoryzacyjnej oraz medycznej. Firma posiada regionalne centrum logistyczne w Łodzi oraz park produkcyjny w Tczewie. Główne obszary działalności Flex obejmują: Rozwiązania o Wysokiej Niezawodności (awionika, urządzenia sterujące lotem i silnikiem, systemy noktowizyjne, systemy bezpieczeństwa i nadzór), Consumer Technologies Group (telefony komórkowe, smartfony, przenośne urządzenia audio, urządzenia typu wearable, moduły bezprzewodowe, domowy sprzęt rozrywkowy, konsole do gier, drukarki, komputery, notebooki i tablety) i inne.

W parku Logicor Łódź II firma serwisuje, magazynuje i konfekcjonuje sprzęt swoich klientów z wiodących firm z branży technologicznej.

Łódź strategicznym rynkiem dla firmy FLEX

„Łódź jest dla nas strategicznym rynkiem, gdzie pracujemy z ważnymi klientami. Wśród wielu czynników, które przemawiały za pozostaniem w parku Logicor Łódź II była sprawdzona lokalizacja blisko naszych klientów. Po analizie dostępnych ofert rynkowych, propozycja firmy Logicor była dla nas optymalna” – powiedział Krzysztof Żukowski, Dyrektor Generalny Flex w Polsce.

 W szybko zmieniającym się otoczeniu rynkowym firmy kluczowa jest współpraca z partnerami, którzy znają nasze potrzeby i są w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Takim właśnie partnerem są firmy Logicor i AXI IMMO które dostarczają nam elastyczne rozwiązania dopasowane do naszego biznesu” – dodaje Krzysztof Żukowski, Dyrektor Generalny Flex w Polsce.

Magazyny w Polsce Centralnej

Park Logicor Łódź II jest położony jest w centralnej Polsce, w Łodzi, przy ulicy Zakładowej, około 6 km na wschód od centrum miasta. Lokalizacja ta jest niezwykle atrakcyjna dla międzynarodowych inwestycji logistycznych, ponieważ znajduje się na skrzyżowaniu dwóch głównych szlaków komunikacyjnych w regionie.

„Firma Flex od wielu lat obecna jest na rynku łódzkim, gdzie dynamicznie się rozwija. Kluczowe elementy, które zadecydowały o przedłużeniu umowy najmu w inwestycji Logicor Łódź II to możliwość ekspansji w ramach istniejącego obiektu oraz dogodna lokalizacja blisko autostrady A1”  – komentuje Hubert Wojtera, Senior Consultant Industrial & Logistic AXI IMMO, który doradzał w transakcji najmu.

Klienci są fundamentem działalności firmy Logicor i dlatego budujemy z nimi długotrwałe relacje oraz dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, które odpowiadają na ich potrzeby i wspierają rozwój ich biznesu. Cieszymy się, że firma Flex po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w parku Logicor Łódź II.” – powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager w Logicor.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com