+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

AXI IMMO z Gazelą Biznesu 2016

AXI IMMO dołączyło do prestiżowego grona laureatów Gazele Biznesu 2016 – rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Wyróżnienie Gazele Biznesu 2016, przyznawane przez dziennik Puls Biznesu, odebrał Prezes Zarządu AXI IMMO Rafał Osiecki podczas uroczystej Gali, która odbyła się 14 marca 2017 roku w Warszawie w hotelu Hilton.

AXI IMMO w rankingu Gazele Biznesu 2016 Gala Gazele Biznesu w Warszawie 14.03.2017 AXI IMMO

O tytuł Gazel Biznesu ubiegają się firmy, które spełniają szereg warunków, w tym: rozpoczęły działalność przed 2013 r. i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś, w trzech poprzednich latach odnotowywały wzrost przychodów i ani razu nie odnotowały straty. Firma AXI IMMO w okresie od 2013 do 2015 osiągnęła średni wzrost przychodów o 261% i znalazła się na 157. miejscu w zestawieniu przedsiębiorstw z całej Polski i na 41. miejscu wśród firm z woj. mazowieckiego.

AXI IMMO rozwija się szybko konsekwentnie realizując założoną strategię oraz rozszerzając zakres działalności o kolejne segmenty rynku. Dzięki temu dywersyfikujemy źródła przychodów i osiągamy bardzo dobre wyniki. Oprócz usług związanych z wynajem i sprzedażą nieruchomości magazynowych i biurowych oraz gruntów inwestycyjnych, doradzamy klientom przy sprzedaży inwestycyjnej, jak również zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi – komentuje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Obecność w rankingu Gazel Biznesu 2016 to dla nas duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy na rzecz naszych klientów, bez których ten sukces nie byłby możliwy – dodaje Renata Osiecka.

Gazela Biznesu to tytuł dla firmy małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Rankingi Gazele Biznesu publikowane są od 2000 r. przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu. Autorem zestawienia jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, odpowiedzialna za analizę statystyczną i jakościową, a także weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Uroczysta Gala Gazel Biznesu 2016 dla firm z województwa mazowieckiego odbyła się 14 marca br. w Warszawie.

Powiązane wpisy