Wyróżnienie Gazele Biznesu 2016, przyznawane przez dziennik Puls Biznesu, odebrał Prezes Zarządu AXI IMMO Rafał Osiecki. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 14 marca 2017 roku w Warszawie w hotelu Hilton.

O tytuł Gazel Biznesu ubiegają się firmy, które spełniają szereg warunków, w tym: rozpoczęły działalność przed 2013 r. i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś, w trzech poprzednich latach odnotowywały wzrost przychodów i ani razu nie odnotowały straty. AXI IMMO w okresie od 2013 do 2015 osiągnęła średni wzrost przychodów o 261%. Firma znalazła się na 157. miejscu w zestawieniu przedsiębiorstw z całej Polski i na 41. miejscu wśród firm z woj. mazowieckiego.

AXI IMMO w okresie od 2013 do 2015 osiągnęła średni wzrost przychodów o 261%.

AXI IMMO rozwija się szybko konsekwentnie realizując założoną strategię oraz rozszerzając zakres działalności o kolejne segmenty rynku. Dzięki temu dywersyfikujemy źródła przychodów i osiągamy bardzo dobre wyniki. Oprócz usług związanych z wynajem i sprzedażą nieruchomości magazynowych i biurowych oraz gruntów inwestycyjnych. doradzamy klientom przy sprzedaży inwestycyjnej, jak również zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi – komentuje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Obecność w rankingu Gazel Biznesu 2016 to dla nas duże wyróżnienie. To także motywacja do dalszej pracy na rzecz naszych klientów, bez których ten sukces nie byłby możliwy – dodaje Renata Osiecka.

Gazele Biznesu

Gazela Biznesu to tytuł dla firmy małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Rankingi Gazele Biznesu publikowane są od 2000 r. przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu. Autorem zestawienia jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Firma jest odpowiedzialna za analizę statystyczną i jakościową. Wywiadownia odpowiada także za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Uroczysta Gala Gazel Biznesu 2016 dla firm z województwa mazowieckiego odbyła się 14 marca 2017 roku w Warszawie.