+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Biura do wynajęcia Warszawa-Żoliborz - najnowsze oferty

Biura do wynajęcia w dzielnicy Warszawa Żoliborz rozrzucone są po całej dzielnicy.

Najemcy cenią sobie lokalizację, ze względu na bogatą ofertę poza biznesową i kameralny charakter projektów biurowych do wynajęcia. Największe inwestycje biurowe na Żoliborzu znajdują się w okolicach Dworca Gdańskiego, ul. Powązkowskiej, Mickiewicza czy Wybrzeża Gdyńskiego. Klienci mają do wyboru biura do wynajęcia zarówno w kamienicach czy obiektach wielofunkcyjnych, jak też w nowoczesnych kompleksach biurowych.

Żoliborz ma gęstą sieć komunikacji publicznej, w tym metro, autobusy, tramwaje i kolej.

Najnowsze oferty z Warszawa-Żoliborz – powierzchnie biurowe

Atrakcyjne biura do wynajęcia Warszawa Irydion

biura do wynajęcia Warszawa Irydion

Atrakcyjne biura do wynajęcia Warszawa Irydion

Powierzchnie biurowe do wynajęcia na warszawskim Żoliborzu przy ul. Powązkowskiej.

Polecamy biura do wynajęcia Warszawa Irydion, w nowoczesnym biurowcu klasy A.

(więcej…)

Irydion

Irydion

Nowoczesny budynek na Żoliborzu

(więcej…)

Biura do wynajęcia Warszawa DeFABRYKA na Żoliborzu

Biura do wynajęcia warszawa DeFABRYKA

Biura do wynajęcia Warszawa DeFABRYKA na Żoliborzu

Bardzo klimatyczne, nowoczesne biura do wynajęcia w sąsiedztwie ulicy Powązkowskiej w Warszawie.

Polecane biura do wynajęcia Warszawa DeFABRYKA, to powierzchnie biurowe w nowocześnie zaprojektowanej przestrzeni industrialnej.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu , jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe .