Recticel Komfort Snu Sp. z o.o. – część belgijskiego koncernu Recticel, wiodącego europejskiego producenta pianki poliuretanowej, materacy i stelaży, posiadającego ponad 100 zakładów produkcyjnych w 28 krajach, pozostanie w Panattoni Park Łódź South. Firma obecna jest w Polsce od 1993 roku, zaś w łódzkim parku dewelopera od pięciu lat. Blisko 21 000 m² , które zajmuje najemca pełni funkcję produkcyjno-magazynową markowych materacy Sembella, Schlaraffia i Modulia oraz biurową. Przeznaczenie powierzchni, a także jej indywidualne rozwiązania sprawiły, że umowa najmu ma charakter kompleksowy.

Polska Centralna to trzeci co do wielkości rynek nieruchomości magazynowych w kraju z podażą na poziomie 1 miliona m², natomiast portfolio budynków Panattoni Europe w regionie to cztery parki o łącznej, docelowej powierzchni ponad 313 tys. m². Oprócz Panattoni Park Łódź South, deweloper dysponuje Panattoni Park Łódź East; nowatorskim połączeniem funkcjonalnego magazynu i reprezentacyjnego biura w Panattoni Business Center Łódź, a także Panattoni Park Stryków.

Panattoni Park Łódź South składa się z jednego obiektu o powierzchni 28 000 m² i położony jest tuż przy trasie S1 oraz w pobliżu autostrady A1 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego, przy ulicy Granicznej.  Doskonała lokalizacja pozwala na wykorzystanie atutów wynikających z centralnego położenia Łodzi w kraju, natomiast usytuowanie w obszarze miasta zapewnia dostęp do wykwalifikowanych pracowników oraz dogodne połączenia publicznymi środkami transportu.

Źródło: Panattoni Europe