+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

MLP rozbuduje istniejące parki. Będzie inwestować głównie w centrum i na Śląsku

Grupa Kapitałowa MLP ma w planach rozpoczęcie budowy ok. 100 tys. mkw. powierzchni magazynowej. – Ruszyliśmy już z inwestycją w Pruszkowie i Tychach. Prawdopodobnie taką decyzję podejmiemy również w przypadku Poznania. Plan jest. Wszystko zależy też od tego, jak zachowa się rynek – mówi Dorota Jagodzińska-Sasson, członek zarządu.

Obecnie firma rozbudowuje MLP Pruszków II. Dzięki temu powierzchnia kompleksu powiększy się o 25 tys. mkw. Część z niej została już wynajęta sieciom handlowym MarcPol i Żabka.

Dorota Jagodzińska-Sasson informuje, że w przyszłym roku MLP przeznaczy na inwestycje związane z budową powierzchni magazynowych 15-30 mln euro. – Chcemy, aby dzięki nim powierzchnia naszych parków produkcyjno-magazynowych wzrosła o 50-100 tys. mkw. – mówi.

Zapytana o plany spółki na najbliższe 2-3 lata mówi: Będziemy inwestować w parkach MLP Puszków II i MLP Poznań oraz rozwijać inne nasze parki magazynowo-produkcyjne. Zamierzamy działać przede wszystkim w centrum kraju oraz na Śląsku – informuje Dorota Jagodzińska-Sasson.

Źródło: www.propertynews.pl

 

Powiązane wpisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial