Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Panattoni Park Sulechów III to magazyny wysokiego składowania w pobliżu granicy polsko-niemieckiej.

Znaczącym atutem parku Panattoni w Sulechowie jest jego położenie między autostradami A2 oraz A4, które zapewniają świetny dojazd zarówno w kierunku na zachód do Berlina, jak i na wschód w kierunku Poznania, Łodzi i Warszawy. Dzięki temu, że magazyny Panattoni Park Sulechów III znajdują się także blisko drogi ekspresowej S3, która prowadzi wzdłuż zachodniej granicy Polski, możliwy jest doby dojazd do Szczecina i Zielonej Góry. To atrakcyjne położenie sprzyja dystrybucji zarówno do większości regionów w Polsce, jak i na zachodnie rynki Europy.

Panattoni Park Sulechów III to nowoczesne magazyny klasy A Hale mogą być elastycznie dostosowywane do wymagań firm logistycznych czy produkcyjnych Doskonała powierzchnia dla e-commerce. Centrum doceniła firma BestSecret, czołowy niemiecki gracz posiadający sklep internetowy o tej samej nazwie, która  zajmie prawie 90 tys. mkw. z możliwością dalszej rozbudowy. Liczne doki Bramy z poziomu zero Magazyny wysokiego składowania — wysokość składowania 12 m Nośność posadzki 5 T/mkw. Oświetlenie LED Zabezpieczenie przeciwpożarowe — tryskacze, klapy dymowe Obszerne place manewrowe, parkingi dla TIR Monitoring i ochrona całodobowa nieruchomości

Lokalizacja

Inwestycja Panattoni Park Sulechów III zlokalizowana w zachodniej części Polski.
Magazyny bardzo blisko granicy z Niemcami
Około 30 minut od Zielonej Góry
Dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowników
Niecałe 7 km od magazynów w Sulechowie przebiega droga S3
11 km do lotniska Zielona Góra-Babimost

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  3
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  NIE
 • Certyfikat
  TAK
 • Wysokość składowania (m)
  12.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  2000
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11902

Deweloper

Panattoni Europe jest europejską filią jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych Panattoni Development. Firma została założona w 1986 r. w Kalifornii w USA, a natomiast Panattoni Europe założona w roku 2005. Od lat niezmiennie Panattoni jest największym deweloperem logistycznym w Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu w budowie i zarządzaniu nieruchomościami magazynowymi deweloper oferuje pełen zakres usług, aby sprostać wymaganiom klientów.

Odległości

Węzeł S3
Zielona Góra
Węzeł S3/A2
Poznań

Dane rynkowe

Rynek Magazynowy Region Zielona Góra - Gorzów Wlkp. (województwo lubuskie - Polska zachodnia) należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy