+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Opolskie

Powierzchnie magazynowe
do wynajęcia – Opole i okolice

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia – Opole i okolice

Najnowsze oferty z Opolskie – powierzchnie magazynowe

Nowoczesny magazyn z obsługą logistyczną Opole 12 000 mkw.

magazyn z obsługą Opole blisko A4

Nowoczesny magazyn z obsługą logistyczną Opole 12 000 mkw.

Nowy magazyn z obsługą logistyczną

Nowoczesny magazyn z obsługą Opole to nowa hala z obsługą logistyczną 24/7 zlokalizowana na południe od centrum Opola, przy autostradzie A4. Budynek wysokiego składowania dostosowany do obsługi całą dobę, atrakcyjna lokalizacja oraz indywidualne podejście operatora logistycznego do potrzeb klienta to kilka z wielu atutów tej nieruchomości. (więcej…)

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Nysie 5 000 mkw

DSCN9995

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Nysie 5 000 mkw

Magazyn do wynajęcia w Nysie, woj. opolskie. Powierzchnia magazynowa z chłodnią i powierzchnią biurową: ok. 5 000 mkw.

(więcej…)

Magazyn do wynajęcia w Opolu 2 447 mkw

magazyn_najem_opole1320

Magazyn do wynajęcia w Opolu 2 447 mkw

Magazyn w Opolu do wynajęcia. Całkowita powierzchnia do wynajęcia: 2 447 mkw. Istnieje możliwość podziału obiektu na mniejsze powierzchnie.

(więcej…)

Obiekt magazynowy do wynajęcia w Opolu 1 338 mkw

opole_1138mkw

Obiekt magazynowy do wynajęcia w Opolu 1 338 mkw

Magazyn do wynajęcia w Opolu. Całkowita powierzchnia magazynu: 2 000 mkw, wolna powierzchnia magazynowa do wynajęcia: 1 338 mkw.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, którzy są zainteresowani powierzchniami handlowymi w województwie opolskim i w samym Opolu znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy magazyn Opole otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum Opola. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając stronę magazyn Opole mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadający Państwa oczekiwaniom magazyn Opole.