+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Warmińsko-mazurskie

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia
– Olsztyn

Oferta powierzchni magazynowych i logistycznych do wynajęcia w Olsztynie jest dość ograniczona, ale region będzie się rozwijał, dzięki realizowanym inwestycjom drogowym, zwłaszcza trasie S7 i S51 wokół Olsztyna.
Zobacz nieruchomości komercyjne z województwa warmińsko – mazurskiego w kategorii magazyny na wynajem.

Najnowsze oferty z Olsztyna – powierzchnie magazynowe

Magazyn do wynajęcia w Olsztynie 1 600 mkw

olsztyn_magazyn_do_wynajecia_1650-mkw

Magazyn do wynajęcia w Olsztynie 1 600 mkw

Atrakcyjny magazyn do wynajęcia we wschodniej części Olsztyna przy drodze krajowej nr 16. Wysokość składowania: 12 m, 3 bramy wjazdowe na poziomie "0". Powierzchnia magazynu: 1 600 mkw.

(więcej…)

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Olsztynie

magazyn_olsztyn

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Olsztynie

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Olsztynie. Dostępne moduły: 2 200 mkw + 100 mkw powierzchni biurowej, 308 mkw, 730 mkw + powierzchnia biurowa 100 mkw.

(więcej…)

Atrakcyjny obiekt magazynowy do wynajęcia w miejscowości Dobre Miasto 16 130 mkw

magazyn dobre miasto_mini

Atrakcyjny obiekt magazynowy do wynajęcia w miejscowości Dobre Miasto 16 130 mkw

Magazyn do wynajęcia w województwie warmińsko-mazurskim, miejscowość Dobre Miasto. Całkowita powierzchnia obiektu: 16 130 mkw. Możliwość podziału na mniejsze powierzchnie zgodnie z zapotrzebowaniem najemcy.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, którzy są zainteresowani powierzchniami handlowymi w województwie warmińsko-mazurskim i w samym Olsztynie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy magazyn Olsztyn otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum Olsztyna. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając stronę magazyn Olsztyn mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadający Państwa oczekiwaniom magazyn Olsztyn.