+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Łódzkie » Pabianice

Magazyny do wynajęcia Pabianice

Pabianice

Pabianice do nowa, ale rozwijająca się lokalizacja magazynowa w regionie Polski Centralnej. Zaletą magazynów do wynajęcia w mieście jest dogodna dojazd do Łodzi oraz najważniejszych węzłów komunikacyjnych regionu oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej. W ofercie AXI IMMO w Pabianicach znajdują się różnorodne oferty powierzchni magazynowych do wynajęcia.

Najnowsze oferty z Pabianice – powierzchnie magazynowe

Magazyn do wynajecia w Pabianicach 2 500 mkw

pabianice_2_600_mkw_magazyn

Magazyn do wynajecia w Pabianicach 2 500 mkw

Atrakcyjny magazyn do wynajęcia w Pabianicach. Korzystne warunki najmu. Wysokość składowania: 6 m.

(więcej…)

Atrakcyjny obiekt magazynowy do wynajęcia w Pabianicach 4 000 mkw

1_1

Atrakcyjny obiekt magazynowy do wynajęcia w Pabianicach 4 000 mkw

Atrakcyjna powierzchnia magazynowa pod wynajem w województwie łódzkim, Centralna Polska. Całkowita powierzchnia magazynowa: 4 000 mkw. A-klasa. (więcej…)

Hala magazynowa do wynajęcia w Pabianicach 8 500 mkw

pabianice_mini

Hala magazynowa do wynajęcia w Pabianicach 8 500 mkw

Hala magazynowa do wynajęcia w Pabianicach w województwie łódzkim. Budynki o powierzchni ok. 1300 mkw. oraz ok. 2000 mkw.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Region zlokalizowany w sercu Polski to obecnie najbardziej pożądana przez firmy prowadzące ogólnokrajową dystrybucję lokalizacja magazynowa. Trzy główne ośrodki magazynowo-produkcyjne to: Łódź, Stryków i Piotrków Trybunalski, z czego historycznie najwięcej firm produkcyjnych znajduje się w Łodzi. Sektor logistyczny jest też dziś jednym z największych pracodawców w regionie. Na rynku dominują parki logistyczne, oferujące duże moduły. Posiadamy szeroki wachlarz ofert magazynów do wynajęcia w Łodzi i okolicach, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie znalezienia zgodnej z oczekiwaniami powierzchni magazynowej.