Bodycote S.A. jest wiodącym dostawcą usług obróbki cieplnej na świecie. Firma posiada globalną sieć w ponad 190 lokalizacjach w 26 krajach. Usługi Bodycote obejmują wiele kluczowych technologii, do których należą obróbka cieplna, łączenie metali, prasowanie izostatyczne na gorąco i technologia powierzchniowa. Klienci firmy Bodycote odnoszą korzyści na poziomie lokalnym, dzięki wiedzy przekazywanej w ramach grupy, pozwalającej uzyskać wydajność i opracować techniki gwarantujące niezawodne i opłacalne rozwiązania wysokiej jakości.

BTS przy wschodniej obwodnicy Wrocławia dla Bodycote

Zakład pod Wrocławiem jest już szóstym z kolei zakładem Bodycote w Polsce. Na działce o powierzchni ok. 1 ha powstaje obiekt produkcyjny o powierzchni ok. 2 500 mkw., z czego 2 250 mkw. przeznaczone będzie na produkcję, a 214 mkw. zostanie zagospodarowane na przestrzeń biurowo-socjalną.

“Lokalizacja inwestycji przy wschodniej obwodnicy Wrocławia związana jest z potrzebą realizacji dostaw dla naszych klientów w regionie, głównie z sektora motoryzacyjnego. Ze względu na nasze specjalistyczne usługi zainteresowani byliśmy indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie na nasze potrzeby. Najlepszą dla nas propozycję przedstawiła firma P.A. Nova.” – powiedział Dariusz Podgórski, Vice President AGI Eastern Europe ( North ) w Bodycote.

“Realizacja inwestycji BTS dla Bodycote jest kolejnym w tym roku projektem produkcyjnym realizowanym przez naszą firmę. Konsekwentnie realizujemy naszą strategię rozwoju poszarzając działalność o realizacje w segmencie nieruchomości przemysłowych.” – skomentował Jacek Tajster, Dyrektor ds. Inwestycji w P.A. Nova S.A.

“Cieszymy się, że mogliśmy reprezentować Bodycote Polska w procesie wyboru gruntu inwestycyjnego i wykonawcy pod nowy obiekt produkcyjny. Ścisła współpraca pozwoliła nam dobrze poznać wymagania klienta i dokonać optymalnego wyboru lokalizacji oraz koncepcji obiektu, tak aby sprostać specyficznym wymaganiom najemcy.” – dodała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

P.A. NOVA S.A. jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Struktura organizacyjna firmy, w skład której wchodzą działy: deweloperski, budowlano – wykonawczy, projektowo – architektoniczno – urbanistyczny oraz systemów informatycznych, pozwala na realizację i obsługę całości procesu budowlanego. Firma specjalizuje się w realizacji projektów handlowych i przemysłowych.