PartnersPol Group domówiła 7,5 tysiąca metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Teresin. Z tego około 7 tysięcy metrów kwadratowych przeznaczone będzie na cele magazynowe, a pozostałe 500 metrów kwadratowych na cele socjalne i biurowe. Tym samym firma logistyczna rozszerzyła zamówienie i w efekcie będzie korzystała w tym parku z łącznie blisko 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. W transakcji doradzała najemcy firma AXI IMMO.

PartnersPol Group zwiększa magazyn koło Teresina

PartnersPol Group oferuje pełny zakres usług logistycznych. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i krajowym, magazynowaniu oraz usługach co- packingu. Firma posiada ponad 80 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych w dogodnych lokalizacjach. Indywidualnie dopasowane projekty logistyczne, różnorodny tabor drogowy, profesjonalna obsługa oraz 20 letnie doświadczenie w branży transportowej gwarantuje klientom bezpieczeństwo, rzetelność oraz terminowość dostaw.

„Park logistyczny jest świetnie zlokalizowany w centralnej Polsce oraz w pobliżu kluczowej dla wielu przedsiębiorstw aglomeracji warszawskiej. Posiada jednocześnie wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na potrzeby naszych klientów” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

„Cieszy nas, że firma ParnersPol dynamicznie się rozwija, czego efektem jest zwiększone zapotrzebowania na powierzchnię magazynowo-logistyczną. Projekt MLP Teresin do doskonałe rozwiązania dla naszego klienta, który dzięki dostępności powierzchni od zaraz, w krótkim czasie mógł powiększyć się w ramach tej sami inwestycji” – dodaje Hubert Wojtera, Senior Industrial & Logsitic Consultant w AXI IMMO.

MLP Teresin jest nowoczesnym centrum magazynowym, docelowo składał się będzie z 6 hal magazynowych o powierzchni 140 tysięcy metrów kwadratowych. Park powstaje na terenie 37 hektarów. MLP Teresin zlokalizowany jest w województwie mazowieckim, powiecie sochaczewskim, w Gnatowicach Starych w gminie Kampinos. Nieruchomość mieści się 45 km na zachód od centrum Warszawy, w pobliżu drogi nr 92 łączącej Warszawę z Poznaniem oraz 20 km od autostrady A2 i węzła Wiskitki.

PartnersPol Group po raz kolejny z AXI IMMO

Axi Immo poraz kolejny doradzało firmie logistycznej PartnersPol Group przy wynajmie powierzchni. O poprzedniej wynajętej powierzchni magazynowej i biurowej przez PartnersPol Group z udziałem AXI IMMO czytaj na PartnersPol Group zagości w MLP Teresin koło Warszawy.