Firma logistyczna zamówiła 22,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w centrum magazynowym MLP Teresin. Przekazanie PartnersPol Group gotowego obiektu planowane jest w styczniu 2019 roku. Natomiast AXI IMMO jako firma doradcza pośredniczyła w tej transakcji.

PartnersPol Group podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu 22,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz biurowej w parku logistycznym MLP Teresin. Z tego około 200 mkw. przeznaczone będzie na cele socjalne i biurowe. Dostarczenie zamówionej powierzchni ma nastąpić w styczniu 2019 roku. W transakcji doradzała najemcy firma AXI IMMO.

Logistyk PartnersPol Group

PartnersPol Group oferuje pełny zakres usług logistycznych. Logistyk specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i krajowym, a także magazynowaniu oraz usługach co- packingu. Firma posiada ponad 80 000 mkw. powierzchni magazynowych w dogodnych lokalizacjach. Indywidualnie dopasowane projekty logistyczne a także różnorodny tabor drogowy oraz profesjonalna obsługa wreszcie 20 letnie doświadczenie w branży transportowej gwarantują klientom firmy logistycznej PartnersPol Group bezpieczeństwo, rzetelność oraz terminowość dostaw.

Magazyn w Teresinie

Park MLP Teresin jest świetnie zlokalizowany w centralnej Polsce oraz w pobliżu kluczowej dla wielu przedsiębiorstw aglomeracji warszawskiej. Centrum jest szczególnie popularne wśród firm dystrybucyjnych i logistycznych. Park ma wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców.” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

Firma logistyczna PartnersPol Group poszukiwała powierzchni magazynowej w dogodnej lokalizacji blisko swoich oddziałów w Łowiczu i Rawie Mazowieckiej. Propozycja MLP w Teresinie okazała się najlepszym wyborem ze względu na potrzeby operacyjnie Klienta” – dodał Hubert Wojtera, Senior Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO.

Centrum magazynowe MLP Teresin

MLP Teresin jest nowoczesnym centrum magazynowym, który docelowo składał się będzie z 6 hal magazynowych o powierzchni 140 tys. mkw. Park powstaje na terenie 37 hektarów. MLP Teresin znajduje się w Gnatowicach Starych w gminie Kampinos, w odłegłości 45 km na zachód od centrum Warszawy, w pobliżu drogi nr 92 łączącej Warszawę z Poznaniem oraz 20 km od autostrady A2 i węzła Wiskitki. Między innymi ze względu na lokalizację park jest godny uwagi szczególnie dla firm logistycznych.

MLP Group jest jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Grupa działa na rynku w roli dewelopera, konsultanta a  także zarządcy nieruchomości, dostarczając wszechstronnych rozwiązań w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowo-produkcyjnej wielu międzynarodowym i krajowym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz dystrybucyjnym. W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług, wszystkie projekty realizowane przez Grupę wyróżnia bardzo atrakcyjna lokalizacja parków logistycznych jak również stosowanie rozwiązania typu built-to-suit.