Dailyfruits codziennie od ponad 10 lat dostarcza do polskich biur, firm i zakładów produkcyjnych, owoce i zdrowe przekąski, które pakowane w estetyczne skrzynki trafiają bezpośrednio do biurowych kuchni. We Wrocławiu Dailyfruits potrzebowała niespełna 1100 mkw. powierzchni magazynowej z możliwością samodzielnej adaptacji do budowy chłodni o różnych temperaturach oraz powierzchni biurowej. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.

„Poszukiwaliśmy magazynu mniej więcej w tej części Wrocławia. Kluczowe było dobre połączenie z obwodnicą i łatwy dojazd do miasta. Na plus dla tej lokalizacji była bliskość przystanków komunikacji miejskiej – co ułatwi dojazd do pracy pracownikom. Na korzyść Citylink spośród innych ofert przemawiał też fakt, że zaoferowali odpowiadające nam powierzchnie w deweloperskim standardzie i mogliśmy zrobić kilka adaptacji. Dzięki temu idealnie dopasowaliśmy magazyn do naszych procesów biznesowych.”- mówi Bartosz Krudysz, współwłaściciel firmy Dailyfruits.

Nowe Small Business Units we Wrocławiu

Citylink Wrocław Stadion to powierzchnie magazynowo -biurowo-wystawiennicze, które powstają tuż przy wrocławskiej obwodnicy w oparciu o najnowsze technologie. Łącznie obiekt przyjmie najemców na powierzchni ponad 10 500 mkw. a wynajem magazynów rozpoczyna się już od 500 mkw. Lokalizacja blisko centrum miasta oraz możliwości adaptacyjne obiektu pod różne branże sprawia, że Citylink Wrocław Stadion wyróżnia się na tle konkurencji Small Business Units.

Magazyn idealny dla Dailyfruits

„Cieszymy się, że to właśnie Dailyfruits stał się naszym pierwszym najemcą we Wrocławiu, gdyż cel i misja firmy bardzo nam odpowiadały, a magazyn idealnie spełniał wymagania klienta. Byliśmy przekonani, że pod względem lokalizacji oraz możliwości technicznych nasz obiekt spotka się z zainteresowaniem. Dzięki wspólnym ustaleniom Dailyfruits otrzyma od Citylink ponadstandardowe udogodnienia, które zminimalizują czas załadunku mi.in. zadaszoną i oświetloną rampę dla samochodów dostawczych oraz dostosowanie instalacji elektrycznych i sanitarnych do optymalizacji codziennych operacji. Wyrazem uznania i zaufania ze strony Dailyfruits jest podpisanie umowy na 6 lat oraz zainteresowanie możliwością rozszerzenia współpracy na obiekt Citylink Łódź, którego budowę niebawem rozpoczniemy. Podziękowania za koordynacje i wsparcie należą się firmie doradczej AXI IMMO, która pośredniczyła w rozmowach i ustaleniach między Citylink a Dailyfruits i doprowadziła do podpisania umowy.” -mówi Michał Starybrat Dyrektor ds.rozwoju Citylink.

„Obiekty na terenie Wrocławia umożliwiające szybką dostawę do klientów końcowych zyskują na popularności. Trend związany z rozwojem logistyki miejskiej w najbliższych latach, będzie ważnym elementem w organizacji łańcuchów dostaw, na czym będą zyskiwać takie projekty jak Citylink.” – dodaje Sylwia Jagódka z AXI IMMO.

Magazyny Citylink Wrocław Stadion

Obiekt Citylink Wrocław Stadion zostanie oddany do użytku w III/IV kw.2020 roku. To będzie nowoczesny zespół magazynowo-biurowo-wystawienniczy. Wyposażenie kompleksu to m.in.  oświetlenie LED, doświetlenie światłem dziennym w strefie rozładunkowej, bramy wjazdowe z poziomu „0” oraz destryfikatory. Odporność ogniowa będzie na poziomie 2 000 MJ/mkw. Do momentu rozpoczęcia prac budowanych Citylink daje możliwość elastycznego dostosowania oferowanych powierzchni do wymagań najemcy.

CL Property to deweloper zajmujący się przede wszystkim kompleksową realizacją inwestycji w sektorze Small Business Units. Oferuje przygotowane w dobrym standardzie relatywnie niewielkie magazyny i biura, a także powierzchnie dedykowane dystrybucji wielokanałowej. Obecnie deweloper pracuje nad realizacją kilku projektów inwestycyjnych Citylink w największych miastach w Polsce (Wrocław, Łódź).