HFT Brokers Dom Maklerski SA wynajął ok. 900 mkw. w biurowcu Prosta Office Centre. Natomiast Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA zajął biuro o powierzchni 500 mkw. w budynku Antares. Ostatni z klientów, firma Stow Polska wprowadziła się do biurowca Sky Office Center.

HFT Brokers Dom Maklerski SA wynajął ok. 900 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Prosta Office Centre w dzielnicy Wola. W warszawskiej centrali pracować będzie ok. 250 osób. HFT Brokers Dom Maklerski SA jest niezależnym domem maklerskim utworzonym w 2006 r. Szeroka oferta firmy obejmuje m.in. obrót, przechowywanie i rejestrowanie instrumentów finansowych, doradztwo dla przedsiębiorstw w zakresie struktury kapitałowej, strategii przedsiębiorstwa, łączenia, podziału i przejmowania przedsiębiorstwa.

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarcze SA na swoją pierwszą siedzibę w stolicy wybyło biurowiec Antares na warszawskim Mokotowie. Firma wynajęła 500 mkw. na 6 piętrze budynku. Początkowo w warszawskim biurze będzie pracowało 50 osób, a docelowo w 2015 r. 200. Odział będzie zajmował się sprzedażą usług oraz bieżącą obsługą klientów.

Firma Stow Polska wprowadziła się do biurowca Sky Office Center, który zlokalizowany jest w biznesowym zagłębiu Mokotowa przy ul. Rzymowskiego. Wiodący dostawca systemów składowania wynajął 250 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Firma jest częścią grupy Averys, zajmuje się rozwojem i produkcją wysokiej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet i towarów oraz produkcją konstrukcji podestowych.