Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Czas na śląskie magazyny

Anna Głowacz na konferencji Property Forum w Katowicach "Magazyny. Górny Śląsk - mocna marka na logistycznej mapie kraju i regionu CEE"

Anna Głowacz na konferencji Property Forum w Katowicach podczas panelu “Magazyny. Górny Śląsk – mocna marka na logistycznej mapie kraju i regionu CEE”.

– Rynek nieruchomości magazynowych w Polsce, w tym również na Górnym Śląsku jest w bardzo dobrej formie. Liczymy na to, że będzie też tak w przyszłym roku – stwierdziła Anna Głowacz, Associate Director Industrial and Logistic w Axi Immo Group podczas sesji “Magazyny. Górny Śląsk – mocna marka na logistycznej mapie kraju i regionu CEE” w ramach konferencji Property Forum w Katowicach.

Anna Głowacz zaznaczyła, że w 2014 roku nie tylko powstało wiele nowych obiektów, ale także bardzo wiele inwestycji zostało skomercjalizowanych.

“Trzy pierwsze kwartały to popyt na ponad 260 tys. m kw., co plasuje Górny Śląsk jako jeden z najlepszych rynków, jeśli chodzi o pierwsze trzy kwartały. Natomiast czwarty kwartał, szacujemy, że to jest jakieś 90 tys. m kw. nowych umów, przedłużeń, ekspansji.” – podsumowała przedstawicielka Axi Immo Group.

” Pojawili się nowi inwestorzy, a z drugiej strony bardzo aktywni są także ci, którzy już dotychczas działali na rynku” – zauważyła.

Jej zdaniem 2015 roku będzie nie mniej udany i branża logistyki magazynowej będzie notować w województwie śląskim solidne wzrosty. “- Na pewno perspektywy na rok 2015 są bardzo dobre.” – oceniła Anna Głowacz.

Źródło: Propertynews

Ostatnie artykuły

Najczęściej wyszukiwane frazy