Marek Kosielski został nowym dyrektorem BTS. W AXI IMMO będzie rozwijał usługi z zakresu projektów przemysłowych „szytych na miarę”. Do zespołu dołączył również Maciej Rojowski zajmując stanowisko starszego konsultanta ds. BTS.

Zgodnie ze strategią firmy rozbudowujemy struktury w obszarze doradztwa na rynku przemysłowo-magazynowym, wyodrębniając z działu Industrial wyspecjalizowany zespół dedykowany inwestycjom BTS – ogłosiła Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Zapotrzebowania na dedykowane rozwiązania rośnie, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie odrębnego departamentu, który będzie wspierał naszych klientów nawet przy najbardziej skomplikowanych techniczne i procesowo projektach produkcyjnych i logistycznych – dodała Renata Osiecka.

Projekty BTS pod kierownictwem nowego dyrektora: doradztwo techniczne i prawno-organizacyjne

Marek Kosielski, BTS Director

Nad wzmocnieniem kompetencji z zakresu realizacji projektów przemysłowych „szytych na miarę” czuwa Marek Kosielski, który objął nowo utworzoną funkcję BTS Director. Przed dołączeniem do zespołu AXI IMMO przez blisko dekadę zajmował stanowisko Dyrektora ds. Technicznych w Panattoni Development Company, a wcześniej Senior Project Managera w Immo Industry Poland.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie nowego dyrektora BTS AXI IMMO w sektorze budownictwa i nieruchomości obejmuje doradztwo techniczne polegające na zarządzaniu projektami i budową obiektów przemysłowych dedykowanych konkretnym klientom. W zakresie jego kompetencji znajduje się również tworzenie strategii i optymalizacja organizacji procesów produkcyjnych i magazynowych.

Marek Kosielski posiada w swoim portfolio kilkadziesiąt projektów przemysłowych, magazynowych i logistycznych w całej Polsce, zrealizowanych dla takich firm jak.: Jeronimo Martins, General Electric, Rockwell Automation, Bombardier, Polaris, Zelmer, Pilkington, K-Flex czy Lenovo.

Maciej Rojowski, BTS Senior Consultant

Do zespołu odpowiedzialnego za obszar BTS w AXI IMMO dołączył również Maciej Rojowski, który został zatrudniony na stanowisko BTS Senior Consultant.

Na liście projektów, w które był zaangażowany znajdują się m.in. zakłady produkcyjne dla: IFA Rotorion w Ujeździe, Volkswagen Motor Poland i Sanden Manufacturing Poland w Polkowicach, STS Acoustics w Międzyrzeczu, Ideal Automotive w Zielonej Górze czy fabryka Skamol w Opolu.

Poprzednio Maciej Rojowski zajmował stanowisko BTS Development Managera w Panattoni Development Company. Jako były dyrektor Departamentu Prawno – Organizacyjnego Legnickiej Strefy Ekonomicznej doskonale zna również ekonomiczne i prawne uwarunkowania inwestowania na terenach specjalnych stref ekonomicznych.

Projekty BTS, czyli  “szyte na miarę”: zakłady produkcyjne, centra logistyczne i magazynowe

Rozwój zespołu zajmującego się obszarem BTS umacniania pozycję firmy w czołówce agencji aktywnych na rynku nieruchomości komercyjnych.

Usługi działu BTS AXI IMMO obejmują wszystkie etapy realizacji projektów przemysłowych „szytych na miarę” – od analizy potrzeb i strategii klienta pod kątem procesów przemysłowych oraz logistyki, przez nadzór fazy budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, do całkowitej adaptacji obiektu.

AXI IMMO oferuje również dodatkowe usługi po zakończeniu budowy i oddaniu inwestycji do eksploatacji, również z zakresu facility i property management.