AXI IMMO pośredniczy w transakcjach najmu dla ABB i Berfin
AXI IMMO pośredniczy w negocjacjach na wynajem powierzchni magazynowo-biurowych dla firm ABB i Berfin. Broker doradzał w zawarciu dwóch umów najmu dla firmy ABB w Tulipan Park Łódź i ProLogis Park Wrocław III oraz przedłużeniu kontraktu dla firmy Berfin w Prologis Park Janki.

AXI IMMO pośredniczy w transakcji dla ABB
AXI IMMO pośredniczy w transakcji dla Berfin
W ostatnim czasie firma AXI IMMO pośredniczyła również w negocjacjach na przedłużenie umowy najmu w ProLogis Park Janki dla firmy Berfin – czołowego na polskim rynku producenta dywanów. Umowa obejmuje wynajem ok. 3700 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej. Jest to dogodna lokalizacja, w pobliżu trasy katowickiej, gdzie firma ma bezpośredni dostęp do rynku stolicy oraz dobre połącznie z regionami południowej Polski.
W 2010 roku AXI IMMO wynajęło 115,15 tysięcy mkw. powierzchni komercyjnych na terenie całego kraju, zajmując dzięki temu wynikowi pierwsze miejsce pośród polskich brokerów nieruchomości w rankingu „CEE’s Top Real Estate Agencies 2010” przygotowanym przez magazyn CEE Construction & Investment Journal. W bieżącym roku firma pośredniczyła już w najmie na ponad 90 tysięcy mkw. powierzchni.
Ostatnie artykuły
9 października 2025
EXPO REAL 2025: z fazy przetrwania w stronę selektywnego ożywienia
Targi EXPO REAL 2025 Monachium komentuje Renata Osiecka, właścicielka i partner zarządzająca, AXI IMMO.
3 października 2025
Rozpoczęła się budowa UrbanBox Park Gliwice
ILD, deweloper powierzchni przemysłowych, buduje UrbanBox Park Gliwice – innowacyjny kompleks SBU. Obiekt powstaje przy autostradach A1 i A4, blisko centrum Gliwic.
5 września 2025
AXI IMMO doradcą mLeasing sprzedającego Dom Dochodowy w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży
Dom Dochodowy w Warszawie sprzedany do Generali Fond Realit.
28 sierpnia 2025
Ekspansja o 15000 mkw. MR.DIY w parku Hillwood Zgierz do ponad 27000 mkw., doradza AXI IMMO
MR.DIY po raz drugi zdecydowała się na ekspansję i podpisała umowę najmu na blisko 15 000 mkw.