Nagrody CiJ Awards są przyznawane, jako dowód uznania osiągnięć we wszystkich najważniejszych kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym m.in. doradcom, deweloperom i inwestorom. Tegoroczna edycja była już 13 w historii CiJ Awards w Polsce. Zwycięzców konkursu wybrało grono niezależnych ekspertów działających w różnych obszarach sektora nieruchomości w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Nagroda CiJ Awards dla AXI IMMO

AXI IMMO zwyciężyło po raz trzeci z rzędu w kategorii dla najlepszej Lokalnej Agencji Roku. Firma w tym roku wynajęła już ponad 200 000 mkw. nowoczesnej powierzchni komercyjnej, tylko w sektorze magazynowo-produkcyjnym, a do końca roku wynik ten będzie jeszcze lepszy, gdyż kilka ważnych kontraktów jest w trakcie negocjacji.

Cieszymy się, że nasze codzienne starania o najwyższa jakość usług zostały po raz kolejny docenione. Przyznana po raz trzeci z rzędu nagroda dla Najlepszej Lokalnej Agencji Roku jest potwierdzeniem stale utrzymującej się naszej pozycji na konkurencyjnym rynku nieruchomości komercyjnych. Dziękujemy naszym klientom i partnerom biznesowym, dzięki którym zdobywamy kolejne nagrody – powiedziała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

AXI IMMO jest jedną z wiodących na polskim rynku agencji doradczych w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, w sektorze magazynowo-produkcyjnym, biurowym i gruntów inwestycyjnych. Firma posiada swoje biura w Warszawie i Katowicach.

CEE CiJ Journal jest znanym w branży nieruchomości miesięcznikiem wydawanym w kilkunastu krajach. Gala CiJ Awards jest jedną z najpopularniejszych imprez w sektorze nieruchomości.