Plastics Group Sp. z o. o. jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Oferuje wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w wielu sektorach gospodarki – w przemyśle, budownictwie, opakowaniach, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.

Przy wyborze powierzchni magazynowej zależało nam wysokim standardzie oraz dogodnej lokalizacji na terenie miasta. Nowy magazyn w dzielnic Psie Pole pozwoli nam jeszcze bardziej usprawnić i przyspieszyć łańcuch dostaw do naszych klientów na terenie Wrocławia i w regionie – powiedział Zbigniew Tulwin, Prezes Zarządu Plastics Group.

Cieszy nas, że kolejna firma zdecydowała się na powierzchnię magazynowo – biurową w kompleksie Wrocław Business Park. Najemcy zainteresowani są projektem m.in. ze względu na korzystne usytuowanie inwestycji na terenie Wrocławia oraz możliwość wyboru mniejszych, niż w dużych parkach magazynowych, modułów. Kompleks spełnia wymagania szerokiej grupy najemców z różnych branż – dodała Danuta Dzierżak, Senior Industrial Consultant AXI IMMO.

Wrocław Business Park to nowoczesny, miejski park magazynowy zlokalizowany w północno – wschodniej części Wrocławia. Projekt tworzą dwa budynki o łącznej powierzchni 9 300 mkw. Dogodna lokalizacja, wysokiej klasy powierzchnia magazynowo – biurowa, elastyczne moduły to atuty miejskiego parku we Wrocławiu.  Właścicielem parku jest fundusz Aviva Investors.