QLOC i Cenega Poland wynajęły 3 300 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Obie firmy będą miały swoje siedziby w budynku A, na II i III piętrze. QLOC jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie testowania, programowania i lokalizacji gier komputerowych. Natomiast firma Cenega Poland jest wiodącym na polskim rynku wydawcą gier komputerowych.

Siłą naszej firmy są ludzie i kreatywne rozwiązania, które tworzą i wdrażają na potrzeby naszych Klientów. Przy wyborze nowego biura zależało nam na miejscu nowoczesnym, przyjaznym dla pracowników, gdzie w komfortowych warunkach będą mogli efektywnie realizować kolejne projekty. Obiekt The Park Warsaw spełnia te oczekiwania – powiedział Adam Piesiak, General Manager QLOC S.A.

Cieszymy się, że firmy QLOC i Cenega dołączyły do grona najemców naszego kompleksu. Jest to doskonałe miejsce do efektywnej pracy. Koncepcja The Park Warsaw łączy w sobie nowoczesne rozwiązania architektonicznie z wysoką funkcjonalnością powierzchni i szeroką infrastrukturą towarzyszącą – podkreślił Bartek Prytuła z AIG/Lincoln Polska.

Obecnie sytuacja na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie sprzyja najemcom, którzy mogą liczyć na dość korzystne oferty dopasowane do potrzeb organizacji. W tym roku na rynek warszawski dostarczonych zostanie ok. 320 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, jest to ok. 100 000 mkw. więcej niż w ubiegłym roku – podsumowała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

The Park Warsaw to nowa inwestycja na biurowej mapie Warszawy. Biurowiec zlokalizowany jest w dzielnicy Włochy, w dogodnej lokalizacji, tylko 4 km od lotniska Okęcie, 6 km od centrum. Położenie obiektu zapewnia łatwy dojazd samochodem i komunikacją miejską do lotniska, centralnego obszaru biznesu i zagłębia biurowego Mokotowa. Nowoczesna architektura, elastyczne moduły to zalety,które docenią najemcy. Kompleks będzie posiadał również bogatą infrastrukturę towarzyszącą m.in. liczne sklepy, banki, restauracje, pocztę, przedszkole i inne usługi.

Budynek A jest pierwszym z dziesięciu biurowców. Docelowo The Park Warsaw będzie miał około 110 000 mkw. powierzchni użytkowej. W ramach pierwszej fazy powstaje 4-kondygnacyjny budynek o powierzchni 10 911 mkw. Inwestorem jest firma AIG/Lincoln Polska.