Airtech Business Park – biura na wynajem na warszawskiej Woli

Airtech Business Park Warszawa Wola

Biura do wynajęcia blisko ulicy Kolejowej w Warszawie w Airtech Business Park

Powierzchnia 300 - 10737 m2
Średnia cena w regionie: 14,00-21,00 EUR / m2
mazowieckie, Warszawa, Wola
ul. Sławińska 2, Wola, Warszawa, Polska
ID oferty: cb5111

W Airtech Business Park polecamy biura do wynajęcia na warszawskiej Woli. Kompleks składa się z trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni 28200 mkw. w samym sercu biznesowym Warszawy.

Lokalizacja

 • Kompleks biurowy Airtech Business Park zlokalizowany jest w Warszawie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola, przy ulicy Sławińska 2, blisko ulicy Kolejowej;
 • Biurowiec znajduje się 10 minut od stacji WKD Warszawa Ochota oraz 18 minut piechotą od stacji metra Rondo Daszyńskiego;
 • Położenie obiektu zapewnia łatwy dojazd do biura pracownikom oraz kontrahentom;
 • Jedynie 7 minut jazdy samochodem dzieli kompleks Airtech Business Park od Galerii Handlowej Złote Tarasy oraz Dworca Centralnego;
 • Liczne środki transportu miejskiego w pobliżu, zapewniają sprawną komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy;
 • W pobliżu biurowca znajdują się renomowane hotele jakie jak: City Aparthotel Wola, Radisson Blu Sobieski, Hotel Rialto, Łucka Residence, Leonardo Royal Hotel Warsaw oraz hotel The Radisson Blu Centrum.

Zalety komplesu biurowego

 • Nowoczesna powierzchnia biurowa w Airtech Business Park jest wyposażona w system kontroli dostępu, który zapewnia 24-godzinny dostęp do biura pracownikom.
 • Kompleks Airtech Business Park jest wyposażony w nowoczesny System Zarządzania Budynkiem (BMS), który umożliwia integrację instalacji znajdujących się w obiekcie oraz optymalizację kosztów utrzymania obiektu.
 • Swoim najemcom kompleks biurowy zapewnia obsługę recepcyjną, 24-godznną ochronę i monitoring oraz szybkie łącze światłowodowe.
 • Powierzchnie biurowe są wyposażone w podnoszone podłogi i podwieszane sufity, które pomogą ukryć instalacje na powierzchni biurowej najemców oraz zoptymalizują akustykę w pomieszczeniach.

Dostępność

 • natychmiast

Jeśli interesuje Cię inna powierzchnia niż Biura do wynajęcia w centrum biznesowym Warszawy w Airtech Business Park, zobacz inne biurowce w regionie lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Martin Lipiński AXI IMMO
Martin Lipiński
+48 725 pokaż numer
martin.lipinski@axiimmo.com
Bartosz Oleksak
Bartosz Oleksak
+48 725 pokaż numer
bartosz.oleksak@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Axi Immo Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, zawartych w niniejszym formularzu w zakresie niezbędnym do świadczenia usług przez tę firmę (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij