+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Biura do wynajęcia Warszawa-Ursynów - najnowsze oferty

Biura do wynajęcia w dzielnicy Warszawa Ursynów zlokalizowane są głównie wzdłuż ulicy Puławskiej oraz w okolicach stacji I linii metra.

Oferta biur do wynajęcia w dzielnicy jest szeroka, najemcy mają do wyboru pojedyncze nieruchomości, jak również parki biurowe charakterystyczne dla tej części Warszawy.

Bliskość metra, dostęp do obwodnicy Warszawy oraz szybki dojazd do lotniska Chopina sprawiają, że powstają to kolejne inwestycje biurowe do wynajęcia.

Najnowsze oferty z Warszawa-Ursynów – powierzchnie biurowe

    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu , jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe .