Firma Euro-net, właściciel sieci RTV Euro AGD oferującej produkty elektroniczne, zwiększyła powierzchnię w Prologis Park Janki o 9 300 mkw. W sumie zajmuje już 58 500 mkw. w budynkach 1 i 2.

– Obsługa 197 sklepów stacjonarnych RTV Euro AGD, zlokalizowanych w 111 miejscowościach w całej Polsce, oraz sklepu internetowego Euro.com.pl wymaga perfekcyjnie zorganizowanej logistyki. Ważnym elementem łańcucha logistycznego są magazyny – dlatego systematycznie rozszerzamy współpracę z Prologis, bo wiemy, że oferowany przez firmę serwis i doskonała lokalizacja obiektów przekładają się również na rozwój naszego biznesu – powiedział Andrzej Czarnecki, dyrektor ds. Rozwoju, Euro-net.

Jak podkreśla Kamila Pruk, Leasing Manager Prologis w Polsce, w ciągu ostatnich pięciu lat firma zbudowała silną relację z firmą Euro-net. – Spółka na naszych oczach dynamicznie się rozwija i wykorzystuje potencjał płynący z rozwoju e-commerce. Cieszymy się na kolejne lata owocnej współpracy – wyjaśnia.

Obecnie Prologis Park Janki składa się z trzech budynków o łącznie powierzchni 98 200 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej. Park zlokalizowany jest w Jankach, w pobliżu drogi krajowej numer 8 Warszawa-Katowice, około 15 kilometrów na południowy zachód od centrum Warszawy.

Źródło: www.propertynews.pl