Trzy nowe kontrakty na wynajem powierzchni w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

SEGRO podpisał nowe, długoterminowe kontrakty w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Firma TP-LINK przeprowadziła ekspansję biurową i magazynową. Nowi lokatorzy obiektu to PCS i Diversey.


1 października 2013
Monika Rykowska

Jednym z nowych najemców w kompleksie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest firma Diversey, która stanowi część korporacji Sealed Air. Diversey jest liderem w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań w zakresie czystości i higieny, zaopatrującym m.in. firmy sprzątające, hotele, jednostki służby zdrowia i restauracje. Na 650 m2 powierzchni kompleksu ma zamiar utworzyć Centrum Szkoleniowe firmy.

Kolejnym nowym partnerem SEGRO jest PCS, firma świadcząca usługi logistyczne dla przemysłu farmaceutycznego. Dla jej potrzeb konieczne było dostosowanie magazynu o powierzchni 700 m2 do wymagań stawianych przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny i Sanepid.

Na poszerzenie współpracy z SEGRO zdecydowała się firma TP-LINK – globalny dostawca produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB oraz największy dostawca klienckich urządzeń szerokopasmowych i WLAN na świecie. Dostarcza produkty dla dziesiątek milionów klientów w ponad 120 krajach. Na mocy nowej umowy TP-LINK rozszerzyło wynajmowaną powierzchnię o 750 m2 magazynu i ok. 50 m2 biura.

Nowe kontrakty zbiegają się z realizacją II fazy SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, po zakończeniu której dostępna powierzchnia inwestycji zostanie zwiększona o dodatkowe 46 600 m2.Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie obiektem przejawiające się w postaci aż trzech nowych podpisanych umów, szczególnie w kontekście rozbudowy obiektu. Bez wątpienia przyczynia się do tego niezmiernie korzystne położenie kompleksu SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, posiadającego bezpośredni dostęp do autostrady A2, a jednocześnie położonego tak blisko Warszawy. Sądzę, że istotne znaczenie ma także bogate doświadczenie firmy SEGRO w zarządzaniu powierzchniami magazynowymi i produkcyjnymi. Jesteśmy zadowoleni, że firma TP-LINK podjęła decyzję o poszerzeniu obecnej współpracy. Liczymy też na zbudowanie korzystnych relacji z nowymi najemcami – PCS i Diversey.” – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Jednym z największych atutów SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest znakomite położenie w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), w odległości 16 kilometrów od centrum Warszawy. Kompleks, obecnie składający się z czterech wolnostojących budynków, zaoferuje docelowo 83 000 m² powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję.

 Źródło: SEGRO

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com