Segro nowym właścicielem Ożarów Business Center
Podwarszawski park logistyczny Ożarów Business Center trafi do nowego właściciela.

Obiekt za 14,1 mln euro kupiła brytyjska firma Segro. Ożarów Business Center był dotychczas własnością Endurance Real Estate Fund zarządzany przez Orco Property Group S.A.
Ożarów Business Center, kompleks o powierzchni 36 600 mkw., składa się z czterech wolnostojących budynków przeznaczonych do prowadzenia działalności logistycznej i lekkiej produkcji. Inwestycja zlokalizowana jest w Ożarowie, w odległości 16 kilometrów od centrum Warszawy. Najemcami parku są takie firmy, jak: CAT, Joanna, Nowa Era czy TP Link. Dzięki transakcji portfel nieruchomości Segro w Warszawie wzrasta do 90 000 mkw. powierzchni istniejącej, a potencjał rozwojowy obejmuje dalsze 80 000 mkw. w ramach Tulipan Park Warszawa.
Źródło: www.propertynews.pl
Ostatnie artykuły
24 kwietnia 2025
Najnowszy raport Warszawski rynek biurowy w 1 kw. 2025 r. – publikacja AXI IMMO
AXI IMMO prezentuje najnowszy raport z danymi dla nowoczesnych nieruchomości biurowych w Warszawie z I kwartału 2025 roku
24 kwietnia 2025
AMD Europe zostaje na dłużej w Prologis Park Poznań doradza AXI IMMO
W procesie przedłużenia umowy leasingowej Prologis i AMD Europe wspierała firma doradcza AXI IMMO Group
14 kwietnia 2025
New Work otwiera nową lokalizację elastycznych powierzchni biurowych w Warszawie, doradza AXI IMMO
Biura serwisowane New Work w biurowcu Metron w Warszawie przy Metro Wierzbno
9 kwietnia 2025
Łódzka migawka rynkowa – rynek powierzchni przemysłowych i logistycznych woj. łódzkie – publikacja AXI IMMO
W 2024 r. wysoki popyt w regionie łódzkim efektem przedłużeń umów najmu