Rhenus Logistics S.A. na 18 000 mkw. w Panattoni Park Poznań IX


7 stycznia 2021
Małgorzata Drewek
Rhenus Logistics S.A. na 18 000 mkw. w Panattoni Park Poznań IX
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Firma Rhenus Logistics S.A. należąca do Grupy Rhenus zajmie w ramach Panattoni Park Poznań IX 18 000 m kw. Obiekt będzie gotowy do użytku w czerwcu 2021 roku, jak podaje Pannattoni.

Poznań leży w połowie drogi między Warszawą a Berlinem. Jednocześnie, jako ośrodek akademicki, ma atrakcyjny dostęp do wysokiej liczby wykwalifikowanych pracowników oraz absolwentów. To wszystko, wraz ze świetnym skomunikowaniem miasta powoduje, że magazyny w tym regionie cieszą się ogromnym zainteresowaniem najemców”. – mówi Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni.

Panattoni Park Poznań IX to kolejne centrum dystrybucyjne dewelopera, które powiększa wielkopolski portfel o 80 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obejmuje dwa obiekty, z których jeden – o powierzchni 39 400 m kw. – jest już ukończony i niemal w całości wynajęty. Drugi jest w trakcie budowy. Będzie miał blisko 41 000 m kw., z czego 18 000 m kw. (w tym 987 m kw. biura) zajmie Rhenus Logistics S.A. Firma świadczy kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki kontraktowej, transportu drogowego, morskiego i lotniczego. W obszarze rozwiązań magazynowych w Polsce Rhenus specjalizuje się w obsłudze logistycznej kanału e-commerce w ramach projektów dedykowanych, a także projektów typu „multi-user.’

Jednym z niestandardowych rozwiązań będzie podwyższenie przez dewelopera wysokości hali do 11,5 m. Obiekt przystosowany będzie także do przeładunków typu cross-dock oraz spełni wszystkie wymagania certyfikacji BREEAM na poziomie „Very Good”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com