VII edycja Property Forum 2017, odbywająca się w Warszawie w hotelu Sheraton w dniach 25 i 26.09.2017, jest okazją do spotkania i nawiązania kontaktu z największymi graczami sektora nieruchomości komercyjnych. W wydarzeniu wezmą udział deweloperzy, inwestorzy, najemcy, przedstawiciele banków i instytucji finansowych, a także cenieni eksperci rynkowi. Wśród nich, w roli moderatorów paneli dyskusyjnych, znajdą się również eksperci AXI IMMO Renata Osiecka i Martin Lipiński.

Szef działu Office AXI IMMO o planach deweloperów na rynku biurowym

Pierwszego dnia wydarzenia, 25 września 2017 r. o godzinie 15:45, Martin Lipiński – Head of Office Agency AXI IMMO poprowadzi panel dyskusyjny pt.:

  • Biura. Biurowa inwazja trwa, ale w nowej formie i dla nowych najemców.

W ramach sesji zostaną poruszone kwestie związane z hossą, którą obserwujemy aktualnie na rynku nieruchomości biurowych i jej konsekwencjach zarówno dla właścicieli, jak i najemców powierzchni biurowych.

Szczegółowo o planach deweloperów dotyczących nowych lokalizacji na rynku biurowym oraz pakietach i zachętach, jakie stosują właściciele budynków aby skusić najemców, dyskutować będą członkowie zarządów, dyrektorzy i managerowie w firmach: Skanska, CitySpace Polska, Armstrong Building Products, TDJ Estate, UBM Polska Sp. z o.o, Mindspace, Grupa Nowy Styl czy Business Link Poland.

Zobacz także, jakie pakiety i zachęty oferują deweloperzy najemcom powierzchni biurowych w poradniku dla najemcy „Projekt biuro” wydanym przez AXI IMMO.

Tereny inwestycyjne pod przewodnictwem Renaty Osieckiej

Drugiego dnia konferecji, 26 września w godzinach 9:30 – 10:30, odbędzie się sesja tematyczna:

  • Tereny inwestycyjne. Specjalne strefy ekonomiczne – nowe wyzwania.

Renata Osiecka – Managing Partner AXI IMMO, będzie moderatorem dyskusji. Do sesji zaproszono przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, specjalnych stref ekonomicznych oraz deweloperów.

Goście poruszą tematy związane z perspektywami rozwoju specjalnych stref ekonomicznych w Polsce. Zastanawiać się będą, czy zalety inwestowania na terenach w obrębie stref pozostaną magnesem dla przedsiębiorców. Rozmawiać będą o tym, jakie wymogi techniczne i infrastrukturalne powinny zostać spełnione, aby ułatwiać przedsiębiorcom inwestowanie w SSE. Obecnie w Polsce działa 14 specjalnych stref ekonomicznych, w ramach których inwestorzy mają możliwości prowadzenia działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach, w tym m.in. otrzymać pomoc publiczną w postaci zwolnień podatkowych.

Property Forum 2017 – inwestycje na rynku nieruchomości na topie

Tegoroczna, siódma już z kolei edycja Property Forum 2017 szeroko poruszy także zagadnienia inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych w kraju. Ze względu na utrzymującą się dobrą kondycję gospodarki Polska przyciąga dużych inwestorów.  Takimi są fundusze emerytalne i ubezpieczeniowe, które szukają możliwości dywersyfikacji portfela.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Przeczytaj więcej o inwestycjach na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie.