Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Polsce wystartował z budową IV etapu Panattoni Park Łódź East. Budowanych jest 8 300 m², których powstanie sprawi że nowoczesne centrum dystrybucyjne osiągnie powierzchnię blisko 160 000 m².

Panattoni Europe rozpoczęło IV etap budowy Panattoni Park Łódź East – realizację wynajętych już 8 300 m². Jednym z nowych najemców jest zajmująca się outsourcingiem CERI International Sp. z o.o. Na terenie parku wciąż trwa budowa 11 300 m² dla firmy TERG-Mediaexpert, specjalizującej się w dystrybucji produktów RTV, AGD oraz multimediów. Po ukończeniu IV etapu, centrum będzie składać się z czterech obiektów o łącznej powierzchni blisko 163 000 m².

Zalety Panattoni Park Łódź East zostały wielokrotnie dostrzeżone przez specjalistów z branży – w grudniu 2013 r. Panattoni Park Łódź East zdobyło nagrodę Prime Property Prize województwa łódzkiego. Centrum dystrybucyjne zostało wyróżnione nie tylko za szeroki wachlarz rozwiązań w ramach magazynowania, logistyki i dystrybucji, ale również za znaczenie i funkcję, którą spełnia dla rynku nieruchomości komercyjnych w województwie łódzkim. Obiekt został również wyróżniony przez jury konkursu CIJ Awards 2103, które przyznało nagrodę “Przemysłowej Inwestycji Roku”.