Obiekt Panattoni najlepszym magazynem
Panattoni Europe zdobył nagrodę w konkursie CIJ Awards.
Nagroda przypadła inwestycji Tesco jako Best Warehouse/Logistics Industrial & Logistics Development of the Year 2010. Konkurs odbył się po raz dziewiąty i jest organizowany przez miesięcznik poświęcony branży deweloperskiej – CIJ Journal.
Nagrodzony obiekt BTS Tesco jest rekordową inwestycją w Polsce, z całkowitą powierzchnia 57 000 mkw., w tym 13 800 mkw. chłodni, 404 miejsc parkingowych, 80 miejsc postojowych dla naczep i 36 miejsc dla tirów. Do tego własna stacja benzynowa oraz warsztat z myjnią dla naczep.
Obiekt zawiera trzy biura stanowiące części zewnętrzne budynku, 15 proc. przeszklenia dachu i możliwość zatrudnienia 300 osób na każdej z trzech zmian na dobę.
Źródło: Eurologistics, www.eurologistics.pl
Ostatnie artykuły
14 kwietnia 2025
New Work otwiera nową lokalizację elastycznych powierzchni biurowych w Warszawie, doradza AXI IMMO
Biura serwisowane New Work w biurowcu Metron w Warszawie przy Metro Wierzbno
9 kwietnia 2025
Łódzka migawka rynkowa – rynek powierzchni przemysłowych i logistycznych woj. łódzkie – publikacja AXI IMMO
W 2024 r. wysoki popyt w regionie łódzkim efektem przedłużeń umów najmu
3 kwietnia 2025
AXI IMMO: Analiza rynku powierzchni przemysłowo logistycznych w Małopolsce, podsumowanie 2024 prognozy 2025
Małopolska na celowniku deweloperów. Będzie więcej powierzchni pod logistykę i produkcję.
24 marca 2025
Publikacja AXI IMMO: Rynek biurowy w Krakowie 2024, marzec 2025 – analiza, trendy, prognozy
Kraków liderem regionalnych rynków biurowych – rośnie aktywność najemców. Specjalna publikacja AXI IMMO dotycząca powierzchni biurowych w Krakowie w 2024 r. zawiera analizę podaży, popytu, stawek czynszowych oraz trendy i prognozy na krakowskim rynku biurowym w 2025 i 2026 roku.