Magazyn części zamiennych Forda w ProLogis Park Teresin
Firma Ebrex Polska podpisał kontrakt na zarządzanie ogólnokrajowymi działaniami w zakresie magazynowania i dystrybucji części zamiennych marki Ford.
Głównym centrum dystrybucyjnym firmy Ford w Polsce jest magazyn w Teresinie zlokalizowany na terenie ProLogis Park Teresin, gdzie Ebrex wynajął 10,7 tys. mkw. powierzchni.
Źródło: www.proeprtynews.pl
Ostatnie artykuły
5 listopada 2025
AXI IMMO doradcą Amazon Filters, pierwszego najemcy w CTPark Warsaw Nowy Konik
Nowa fabryka zwiększy możliwości produkcji i magazynowania, jednocześnie umożliwiając szybszą i bardziej elastyczną obsługę klientów w Polsce i całej Europie.
3 listopada 2025
AXI IMMO doradza Rok-Log Logistic w Prologis Park Poznań II
Firma logistyczna wynajmuje blisko 3700 mkw. magazynu w Wielkopolsce.
27 października 2025
Sale & leaseback – model, który tworzy wartość po obu stronach transakcji
Dowiedz się, jak sale & leaseback pozwala firmom uwolnić kapitał z własnej nieruchomości i jednocześnie jest atrakcyjny dla inwestorów.
17 października 2025
Raport: Rynek biurowy w Warszawie w okresie I-III kw. 2025 roku – najnowsza publikacja AXI IMMO
AXI IMMO prezentuje najnowszy raport oparty na danych rynkowych powierzchni biurowych w Warszawie od I do III kwartału 2025 roku .



