Fundusz Deutsche Banku kupuje magazyny w okolicach Warszawy
Panattoni Europe i Pramerica sprzedały portfel nieruchomości logistycznych w okolicach Warszawy
Panattoni Europe i Pramerica sprzedały portfel nieruchomości logistycznych w okolicach Warszawy spółce RREEF Real Estate, zarządzającej funduszami nieruchomości dla Asset and Wealth Management w ramach Deutsche Bank.
Przedmiotem transakcji jest portfel nieruchomości warty 54 mln euro i obejmujący łącznie ponad 80 tys. mkw. powierzchni magazynowej na terenie podwarszawskich obiektów Panattoni Park Ożarów i Panattoni Park Pruszków. Powierzchnia jest wynajęta w całości przez grupę 12 najemców, z których większość to duże firmy farmaceutyczne.
Budynki powstały w latach 2008-2010. Panattoni nadal będzie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami i aktywami wchodzącymi w skład portfela.
Źródło: www.propertynews.pl
Ostatnie artykuły
4 sierpnia 2026
Warszawski rynek biurowy przyspiesza. Popyt wzrósł o 38%, powrót dużych transakcji
AXI IMMO prezentuje analizę rynku powierzchni biurowych w Warszawie w 1 poł. 2026 r.
22 lipca 2026
Sale & leaseback – nieruchomość jako narzędzie finansowania rozwoju firmy
AXI IMMO odpowiada dlaczego coraz więcej firm wykorzystuje nieruchomości komercyjne jako źródło kapitału na inwestycje, ekspansję i transformację biznesu.
17 lipca 2026
Nowoczesne biura, które wspierają rekrutację i efektywność pracowników
Ekspert AXI IMMO wskazuje kluczowe trendy w poszukiwaniu nowej powierzchni biurowej
14 lipca 2026
AXI IMMO wspiera rozwój firmy UDH w nowym regionie Polski
Importer i dystrybutor markowych napojów i żywności wynajmuje 1400 mkw. w Park Rysy Kraków



