+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Nowa umowa najmu we Wrocławiu

Firmy Chassis Brakes International Poland – producent komponentów do układów hamulcowych oraz SEGRO – wiodący deweloper, właściciel i zarządca powierzchni magazynowych, podpisały długoterminową umowę na wynajem ok. 2 300 m² powierzchni magazynowej, w ramach SEGRO Industrial Park Wrocław. Nowy obiekt posłuży najemcy do przechowywania różnorodnych elementów do produkcji zacisków hamulcowych. W transakcji doradzała agencja AXI IMMO.

Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o należy do Grupy Chassis Brakes International, jednego z wiodących producentów komponentów do układów hamulcowych na świecie. Firma działa na pięciu kontynentach, w 22 lokalizacjach, a jej zakłady produkcyjne znajdują się w 15 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Azji oraz Australii. W październiku 2013 roku we Wrocławiu został oficjalnie otwarty nowy zakład Chassis Brakes International Poland, który specjalizuje się w wytwarzaniu zacisków hamulcowych oraz hamulców bębnowych. Firma poszukiwała magazynu położonego w bliskiej odległości od fabryki, aby móc realizować założenia długofalowej strategii logistycznej mającej na celu optymalizację kosztów oraz wprowadzenie usprawnień w zakresie opakowań i transportu.

Chassis Brakes International Poland wynajęła w ramach kompleksu SEGRO Industrial Park Wrocław ok. 2 300 m² powierzchni magazynowej, która posłuży firmie jako magazyn do składowania komponentów do produkcji wyrobów gotowych. Z obiektu SEGRO komponenty dostarczane będą co godzinę metodą JIT (Just In Time Delivery) na linie produkcyjne znajdujące się w fabryce, która mieści się w pobliżu parku logistycznego. Taka forma dostaw jest zgodna ze stosowaną w fabryce koncepcją Lean. Przy linii produkcyjnej znajduje się zawsze minimalny zapas komponentów, który na bieżąco uzupełniany jest z magazynu zewnętrznego SEGRO, a zamawianie części za pomocą systemu Kanban gwarantuje przejrzystość procesu oraz jest standardem nowoczesnych rozwiązań logistycznych w motoryzacji. Wyroby gotowe dostarczane są dla takich światowych marek jak: BMW, Volkswagen, Dacia, Renault, Fiat, Ford, Mercedes.

Powiązane wpisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial