Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Panattoni Park Zielona Góra położony jest w województwie lubuskim, ok. 8 km na wschód od centrum Zielonej Góry. Nieruchomości są zlokalizowane w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej S3, która oferuje bezpośredni dojazd do autostrady A2 Berlin-Warszawa. Budynki magazynowe w Panattoni Park Zielona Góra położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Panattoni Park Zielona Góra oferuje do wynajęcia nowoczesne powierzchnie klasy A, które mogą być elastycznie dostosowywane do wymagań firm logistycznych, produkcyjnych i innych. Dodatkowo park magazynowy zapewnia dopływ wykwalifikowanych pracowników, czemu sprzyja dobra komunikacja z centrum miasta oraz bliskość ośrodków uczelni wyższych.

Panattoni Park Zielona Góra to park magazynowy klasy A Zlokalizowany na obrzeżach miasta Zielona Góra Atrakcyjna lokalizacja dla firm o różnym profilu działalności Hala magazynowa o wysokości do 10 m Nośność posadzki 5 t/mkw Bezpyłowa posadzka Panattoni Park Zielona Góra wyposażony jest w bramy wjazdowe z poziomu gruntu oraz doki rozładunkowe Przed magazynem wygodny plac manewrowy i parking System tryskaczowy Świetliki dachowe Monitoring oraz ochrona 24/7

Lokalizacja

Zielona Góra, województwo Lubuskie
Bliskość trasy ekspresowej S3, która przebiega przez zachodnią cześć Polski
Niedaleko znajduję wjazd na DK 32, przebiegająca przez województwa lubuskie i wielkopolskie oraz prowadząca od granicy z Niemcami w Gubinku do Stęszewa
54 km do węzła Autostrady A2
Panattoni Park Zielona Góra położony w bezpośrednim sąsiedztwie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego
W okolicach parku znajdują się przystanki komunikacji miejskiej

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  8
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12 x 22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  -
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp10364

Deweloper

Panattoni Europe to czołowy deweloper na polskim rynku magazynowym, działający od 2005 roku. Panattoni jak i wszystkie inne inwestycje, to najwyżej klasy nieruchomości komercyjne dopasowane do najemców różnych branż i specjalizacji. Ponadto deweloper specjalizuje się w obiektach typu build-to-suit (BTS), które są budowane na zamówienie indywidualnego klienta.

Odległości

Centrum Zielonej Góry
S3
Granica z Niemcami - przejście graniczne w Sękowicach
A2

Dane rynkowe

Rynek Magazynowy Region Zielona Góra - Gorzów Wlkp. (województwo lubuskie - Polska zachodnia) należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy