+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Magazyny do wynajęcia Warszawa - Sochaczew

Sochaczew zaliczany jest do III strefy magazynowej w regionie Warszawy. W ramach A-klasowej powierzchni magazynowej do wynajęcia powstał Prologis Park Sochaczew, przyciągający klientów z różnych branż. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 92, a autostrada A2 oddalona jest o 20 km.

Hale i magazyny do wynajęcia w miejscowości Sochaczew i okolicach, rejon Warszawa, województwo mazowieckie.

Najnowsze oferty z Sochaczew – powierzchnie magazynowe

Prologis Park Sochaczew

Prologis Park Sochaczew

Prologis Park Sochaczew

Magazyny z dostępem do bocznicy kolejowej.

Prologis Park Sochaczew to magazyny wysokiego składowania z bocznicą kolejową do wynajęcia, zlokalizowane  50 km od Warszawy.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Magazyny w regionie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu , jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Magazyny .