Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Park magazynowy Panattoni City Logistic Targówek X położony we wschodniej części Warszawy w dzielnicy Targówek. Tuż obok przebiega trasa ekspresowa S8, stanowiąca obwodnice Warszawy od północy. Wjazd na S8 jest poprzez węzeł Głębocka, który łączy drogę wojewódzką nr 629. Łatwe połączenie z trasą ekspresową S7 poprzez węzeł Marymont. Park Panattoni City Logistic Targówek X składa się z dwóch hal o łącznej powierzchni 22 tys. mkw klasy A. Przeznaczenie magzynów może być pod usługi oraz o charakterze użyteczności publicznej: serwis, laboratorium, sprzedaż z odbiorem własnym od klienta, dystrybucja z retailem.

Panattoni City Logistic Targówek X jest A-klasowym magazynem Budynek posiada dostęp do światła dziennego na części magazynowej – poprzez klapy oddymiające i świetliki dachowe Ogrzewanie w części magazynowej – promienniki gazowe Temperatura wewnętrzna w części magazynowej: 15 °C przy temperaturze zewnętrznej – 20°C W części biurowej ogrzewanie CO zasilane z kotłowni gazowej lub indywidualne grzejniki elektryczne Obciążenie ogniowe do 4000 MJ/m Doki rozładunkowe z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami z bramami podnoszonymi elektrycznie Bramy wjazdowe do magazynu także z poziomu zero umożliwiające wjazd na powierzchnię magazynową z placu przed budynkiem wózkom widłowym Posadzka niepyląca Obiekt bardzo dobrze zlokalizowany jako punkt dystrybucyjny i magazynowy Nowa powierzchnia magazynowa w tym rejonie

Lokalizacja

dzielnica Targówek, Warszawa
Położony przy węźle Głębocka łączący trasę ekspresową S8 oraz drogę wojewódzką nr 629
8 km do węzła Marymont, łączący trasę S8 oraz S7
Szybki dojazd do Autostrady A2 poprzez węzeł Konotopa
Ze względu na położenie przy trasie ekspresowej S8 istnieją tu dogodne warunki dla firm logistycznych do dystrybucji towarów w Warszawie i okolicznych miejscowości jak również na obszar całej Polski jak i Europy
Położenie magazynu w granicach największego miasta Polski pozwala na pozyskanie wykwalikowanej siły roboczej
W okolicy znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz pętla autobusowa

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  7.5
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  4000
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  1350
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp12168

Deweloper

Inwestorem Panattoni City Logistic Targówek Xjest międzynarodowy deweloper Panattoni Europe. Nieruchomości komercyjne dostarczone w ramach inwestycji to najlepsze standardy i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców. O prestiżu tego czołowego na polskim rynku dewelopera, świadczy nawiązanie stałej współpracy z międzynarodowymi korporacjami, jak również dużymi i średnimi firmami lokalnymi.

Odległości

S8
A2
nr 7
Warszawa Centrum

Dane rynkowe

Warszawa to największy ośrodek biznesowy i przemysłowy w województwie mazowieckim. To jeden z najbardziej dojrzałych regionów magazynowych w Polsce, który w ostatnich latach przechodził proces reindustrializacji i rozwoju tzw. segmentu logistyki ostatniej mili.

Całkowite zasoby magazynowe Warszawy na koniec września 2023 r. wyniosły 909 tys. m2. W okresie od stycznia do końca września 2023 r. deweloperzy dostarczyli ponad 68,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej skupiając się na budowie inwestycji w pobliżu tras wyjazdowych z miasta. Rynek bardzo często wybierany jest do budowy mniejszych miejskich magazynów w formacie SBU czyli Small Business Unit. Magazyny SBU łączą w sobie funkcje magazynu, biura oraz powierzchni wystawienniczej. Przykładami inwestycji są takie projekty jak Panattoni City Logistics, 7R City Flex, ideal idea park czy SEGRO Business Park. W Warszawie cały czas pozostają aktywni tacy deweloperzy jak Prologis, WhiteStar, Logicor i Hillwood. Na koniec września 2023 r. aktywność deweloperów nie wpłynęła znacząco na poziom pustostanów, które utrzymują się na bezpiecznym poziomie 10,2%. Kluczowe w rozwoju stołecznego rynku logistycznego pozostają takie lokalizacje jak Żerań, Targówek Przemysłowego, Ursynów i dysponujące bezpośrednim dostępem do lotniska Okęcie.

Na koniec września 2023 r. całkowity wolumen najmu w Warszawie mieście wyniósł 131 tys. m2. Oferta magazynowa w regionie dostosowana jest do wielu grup najemców w tym sieci spożywczych, logistyków, centrów danych, lekkiej produkcji, farmacji, firm motoryzacyjnych np. firm wulkanizacyjnych, serwisów samochodowych czy firm handlowych.  

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy