Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Polecamy magazyn do wynajęcia w BGO Park Warszawa Konotopa I, na wjeździe do Warszawy przy A2 i południowej obwodnicy Warszawy.

BGO Park Warsaw Konotopa I to nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe położone w atrakcyjnej logistycznie lokalizacji, na zachodnim wjeździe do Warszawy, blisko węzła Konotopa na Autostradzie A2. W rezultacie dzięki tak dobremu położeniu możliwy jest wygodny dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy.

Magazyn do wynajęcia w BGO Park Warsaw Konotopa I to powierzchnia w nowoczesnym budynku magazynowym, która dopasowana jest do składowania jak również do lekkiej produkcji.

Magazyn do wynajęcia w nowoczesnym centrum magazynowym BGO Park Warsaw Konotopa I Hala o przeznaczeniu na składowanie jak również pod lekką produkcję Magazyn blisko Warszawy Odpowiednia lokalizacja do obsługi logistyki ostatniej mili w rejonie Warszawy Magazyn dobry dla firm logistycznych, firm obsługujących e-commerce i innych Dojazd dla samochodów ciężarowych (TIR) i dostawczych Standard magazynu: klasa A Hala wysokiego składowania Nowoczesne wyposażenie techniczne magazynu Doki przeładunkowe z kołnierzami i bramami przemysłowymi, a także z rampami przeładunkowymi odpowiednie do załadunku i rozładunku dokujących pojazdów ciężarowych Dodatkowo brama wjazdowa z poziomu zero umożliwia wygodny wjazd do magazynu wózkom widłowym Doświetlenie hali światłem dziennym poprzez świetliki dachowe Energooszczędne oświetlenie LED Zabezpieczenie przeciwpożarowe, tryskacze, klapy dymowe Wysokość magazynu: 10 m Nośność posadzki 5 t/m kw. Siatka słupów 12 × 22,5 m Parking dla samochodów osobowych przed magazynem Plac manewrowy i parking dla samochodów ciężarowych Wysoka jakość powierzchni magazynowo-biurowej dostosowana do potrzeb najemcy Teren centrum magazynowego BGO Park Warsaw Konotopa I jest ogrodzony i chroniony.

Lokalizacja

Nowoczesny budynek magazynowo-biurowy BGO Park Warsaw Konotopa I znajduje się bardzo blisko granicy Warszawy, w gminie Ożarów Mazowiecki, na zachód od centrum Warszawy
Ceniona przez wiele firm lokalizacja magazynowa przy węźle Konotopa łączącym Autostradę A2 i ekspresową obwodnicą Warszawy – drogami szybkiego ruchu S8 i S2
Dobre połączenie z międzynarodowym Lotniskiem Chopina i cargo w Warszawie
Bardzo dobry punkt logistyczny
W niewielkiej odległości znajduje się droga krajowa nr. 92 (DK92 – tzw. stara trasa poznańska)
Położenie centrum magazynowego BGO Park Warsaw Konotopa I niemal na granicy Warszawy umożliwia wygodną obsługę logistyczną zamówień i zwrotów w rejonie Warszawy (elastyczna obsługa logistyczna last-mile), co jest dodatkowo ważne przy realizacji szybkich realizacji dostaw nawet tego samego dnia od chwili złożenia zamówienia
Dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej
Dobry dojazd dla pracowników
Dojazd dla samochodów ciężarowych i kurierskich
Ze względu na położenie przy autostradzie A2, będącej fragmentem europejskiej trasy E30, istnieją tu dogodne warunki dla firm logistycznych do dystrybucji towarów w Warszawie i okolicznych miejscowości jak również na obszar całej Polski jak i Europy.

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  22,5 x 12
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  TAK
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
  296.0
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  1080
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11043

Deweloper

Właścicielem nieruchomości jest firma inwestycyjna BentallGreenOak o zasięgu globalnym z siedzibą w Kanadzie. Od 2015 r. inwestor kupił lub wybudował ponad 150 nieruchomości logistycznych w całej Europie, których łączna powierzchnia wynosi 5,1 mln mkw. W Polsce oprócz BGO Park Warsaw Konotopa I BentallGreenOak posiada także parki magazynowe BGO Park Warsaw Konotopa II, BGO Park Warsaw Airport, BGO Park Poznań oraz budynki magazynowe 7R Tczew.

Odległości

Autostrada A2
Centrum Warszawy
DK 92
Lotnisko Chopina

Dane rynkowe

Województwo mazowieckie to największy rynek magazynowy w Polsce. Całkowite zasoby magazynowe i produkcyjne regionu na koniec 2023 r. wyniosły 31,7 mln m2, nowa podaż w całym 2023 r. wyniosła 3,7 mln m2. Mazowieckie jest lokalizacją centralną, którą wybierają firmy logistyczne, firmy dystrybucyjne, dostawcy, branża e-commerce czy firmy usługowe. Dominującymi subregionami pozostają Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Janki, Nadarzyn, Piaseczno, Marki, Radzymin, Modlin i Czosnów.

Klienci doceniają lokalny rynek logistyczny, jego doskonałą lokalizację w otoczeniu gęstej sieci dróg i autostrad umożliwiającą komfortowy transport w każdym kierunku w Polsce. Najemcy chętnie korzystają z kluczowych tras w regionie Mazowsza jak autostrady A2, dróg ekspresowych S2 i S8 i dróg krajowych 50 i 92. Popyt brutto w 2023 r. w Polsce wyniósł 5,6 mln m2 zaś dla rynku woj. mazowieckiego 1,4 mln m2. Bardzo dużo najemców wybiera Mazowsze ze względu na zróżnicowaną i dużą ofertę powierzchni magazynowej spełniającej wymagania różnych sektorów.

Na koniec 2023 r. stopa pustostanów dla regionu Mazowsza wyniosła 7,7%. Z racji największego rynku konsumenckiego oraz wysokiej płynności region jest wybierany przez głównych graczy rynkowych. Aktywni na Mazowszu pozostają Panattoni, 7R, GLP, WhiteStar, Logicor, Hillwood, CTP, MLP, Segro, Hines, Prologis, P3 oraz wiele indywidualnych podmiotów. Na koniec 2023 r. deweloperzy dostarczyli 702,5 tys. m2,  w tym samym czasie w budowie znajdowało się 479 tys. m2

Dane ekonomiczne 2023 Nowa podaż powierzchnie magazynowe w Polsce
więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy