TOOLPORT – producent namiotów i pawilonów otwiera centrum dystrybucyjne w Polsce Centralnej

TOOLPORT wynajmuje blisko 5,000 mkw.


21 maja 2018
Monika Rykowska
TOOLPORT - producent namiotów i pawilonów otwiera centrum dystrybucyjne w Polsce Centralnej
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Firma TOOLPORT podpisała umowę najmu na wynajem blisko 5,000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim. Jeden z największych europejskich producentów namiotów i pawilonów otworzył pierwszy magazyn dystrybucyjny w Polsce. Najemcę w negocjacjach umowy najmu reprezentowała firma AXI IMMO.

TOOLPORT jest europejskim producentem profesjonalnych namiotów i pawilonów do użytku przez cały rok. Główna siedziba Toolport znajduje się w Niemczech, ale swoje oddziały firma ma w 27 krajach na terenie Europy. Wszystkie namioty i pawilony firmy spełniają europejskie normy ISO 9001, przeciwpożarowe normy DIN 4102 B1/B2 oraz surowe wymagania dotyczące statyki. Firma w Polsce działa pod marką PROFINAMIOT.

Dynamiczny rozwój TOOLPORT

„Decyzja o wynajmie powierzchni magazynowej wnikała z naszego dynamicznego rozwoju na polskim rynku i zwiększonej liczby zamówień. Poszukiwaliśmy powierzchni dostępnej od zaraz, która pozwoliłaby na organizację dystrybucji w skali całego kraju. Najlepiej nasze oczekiwania spełnił obiekt Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim” – komentuje Eva Petersen CEO  PROFINAMIOT.

„Klient poszukiwał nowoczesnej powierzchni magazynowej w dogodnej lokalizacji do obsługi zamówień na terenie Polski. Dodatkowym ważnym wymaganiem była dobra ekspozycja logo firmy z drogi szybkiego ruchu. Park Logistic City doskonale widoczny z drogi ekspresowej S8 okazał się bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi dostępnymi od zaraz obiektami w Polsce Centralnej” – dodaje Hubert Wojtera, Senior Industrial & Logistic Consultant w AXI IMMO.

Nowoczesne centrum dystrybucyjne w Polsce Centralnej

Logistic City Piotrków Trybunalski to nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni 136 tys. mkw., wyróżniające się położeniem w Centralnej Polsce. Strategiczna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A1 i drogi ekspresowej S8 daje możliwości szybkiej komunikacji z dostawcami i odbiorcami. Poza istniejącymi obiektami, właściciel dysponuje terenem pod budowę dodatkowych 270 tys. mkw. powierzchni logistyczno-magazynowej.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com