Jet-Printer rozwija się w parku magazynowym Warsaw Distribution Center

AXI IMMO doradcą Jet-Printer przy wynajmie magazynu miejskiego w Warszawie


21 grudnia 2021
Monika Rykowska
AXI IMMO doradza Jet-Printer rozwija się w parku magazynowym Warsaw Distribution Center w Warszawie

Firma Jet-Printer Sp. z o.o., producent i specjalista z branży druku i IT, zdecydowała się na wynajęcie ponad 1000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku Warsaw Distribution Center. Kompleksowe usługi doradcze na rzecz najemcy zapewniła firma AXI IMMO.

Jet-Printer świadczy usługi doradztwa w zakupie urządzeń drukujących i faksujących, ich serwisowania, outsourcingu druku, sprzedaży urządzeń nowych i używanych, a także skupu i odbioru zużytych materiałów eksploatacyjnych. Firma Jet-Printer jest także producentem kompatybilnych materiałów do druku marki Laser Experts.

Jet-Printer w magazynie miejskim w Warszawie przy ul. Szyszkowej

„Poszukiwaliśmy magazynu, który po pierwsze byłby w niewielkiej odległości od naszej siedziby głównej, po drugie umożliwiałby obsługę klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług na miejscu. Nowa powierzchnia zapewni firmie dodatkowe miejsce do składowania, a także będzie stanowić bezpośrednie zaplecze dla prowadzonego serwisu.”  – powiedział Dariusz Mirowski, Prezes, Jet-Printer.

Firma Jet-Printer zajmie docelowo 1002 mkw. powierzchni magazynowej, którą uzupełni 48 mkw. zaplecze biurowo-socjalne.

Nowy magazyn blisko siedziby głównej Jet-Printer

„Po zapoznaniu się z wymaganiami klienta na liście potencjalnych obiektów szybko znalazł się kompleks Warsaw Distribution Center, który swoją lokalizacją doskonale wpisywał się w jego potrzeby. Nowy magazyn znajduje się blisko siedziby głównej firmy. Odległość 3 km umożliwia wygodne połączenie pomiędzy obiema nieruchomościami w nieco ponad 5 minut jazdy samochodem. Dodatkowo park WDC znajduje się w Warszawie w pobliżu węzła Opacz-Kolonia, który łączy Południową Obwodnicę Warszawy z trasą S7, co umożliwia firmie elastyczną obsługę klientów z całej Warszawy i okolic.” – komentuje Paweł Bułajewski, Konsultant, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

Miejski magazyn w Warszawie Włochy

Warsaw Distribution Center (WDC) to nowoczesne centrum magazynowe i biurowe składające się z pięciu budynków o łącznej powierzchni ok. 35 000 mkw. Park WDC zlokalizowany jest przy ul. Szyszkowej, na Okęciu w dzielnicy Włochy w Warszawie, w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego im. F. Chopina, a także niedaleko Południowej Obwodnicy Warszawy łączącej autostradę A2 z drogą ekspresową S7.

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych.  Są nimi wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego. Firma otrzymała tytuł najlepszej Lokalnej Agencji Roku w latach 2012 – 2019 i 2021. Otrzymała także tytuł Najlepszego Zespołu w sektorze magazynowym w latach 2016 – 2017. Nagrody te AXI IMMO otrzymała w prestiżowym konkursie CiJ Awards organizowanym przez magazyn CEE CiJ Journal.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com