AXI IMMO jako członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Doradców na rynku nieruchomości magazynowych i biurowych (SIOR), po raz drugi angażuje się w program „Student Real Estate Experience” organizowany przez SIOR Foundation i lokalne oddziały SIOR. Firma AXI IMMO zajmie się promowaniem konkursu wśród polskich studentów, w którym jedna osoba ma szansę na wygranie uczestnictwa w największej branżowej konferencji rynku nieruchomości komercyjnych – SIOR Spring World w 2019 r. Event odbędzie się w dniach 10-13 kwietnia 2019 roku w Waszyngtonie, w hotelu Omni Shoreham.

O programie Student Real Estate Experience SIOR Foundation

SOCIETY OF INDUSTRIAL AND OFFICE REALTORS (SIOR) to jedno z największych na świecie stowarzyszeń doradców zajmujących się nieruchomościami biurowymi i przemysłowymi obejmujące ponad 3200 członków w  36 krajach. Fundacja SIOR wraz z lokalnymi oddziałami stowarzyszenia stworzyły program dla studentów o zasięgu globalnym. Umożliwia on osobom w trakcie studiów udział w lokalnych i międzynarodowych konferencjach branżowych. Celem programu jest promowanie branży nieruchomości komercyjnych oraz możliwości kariery w tym sektorze. Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO Group, pełniąca funkcję Przewodniczącej Europejskiej Kapituły SIOR w latach 2016-2018 zaangażowała się po raz kolejny w propagowanie programu Student Real Estate Experience SIOR Foundation wśród studentów z Polski.

AXI IMMO zawsze chętnie angażuje się w  tego typu inicjatywy. Doskonale wiemy, że dziś największym kapitałem każdej organizacji są ludzie, dlatego chcemy wspierać ambitną młodzież, która za chwilę wkroczy na rynek pracy. Studenci, którzy już w czasie nauki planują swoją karierę zawodową zdają sobie sprawę, że w pozyskaniu wymarzonej pracy dzisiaj liczy się nie tylko dyplom. Dużo bardziej cenne jest doświadczenie, na które w trakcie studiów składa się styczność z biznesem poprzez między innymi udział w merytorycznych spotkaniach. Dlatego zachęcamy wszystkich młodych ludzi, którzy rozważają karierę w branży nieruchomości komercyjnych, do wzięcia udziału w tym konkursie. Stwarza on niepowtarzalną okazję do uczestnictwa w jednej z największych konferencji w tej branży. Wygrana pozwoli danej osobie nie tylko na dogłębniejsze poznanie specyfiki branży, ale również nawiązanie międzynarodowych relacji biznesowych, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą.” – komentuje Renata Osiecka, Parter Zarządzająca w AXI IMMO Group oraz Przewodnicząca Europejskiej Kapituły SIOR w latach 2016-2018.

Zasady konkursu

 Konkurs organizowany w ramach programu Student Real Estate Experience SIOR Foundation, polega na nagraniu jednominutowego filmiku w dowolnej formie i w języku angielskim, w którym wykazując się kreatywnością należy uargumentować dlaczego chciałoby się wziąć udział w tym evencie. Selekcja aplikacji będzie odbywała się na podstawie nadesłanego materiału video oraz CV. Warunkiem uczestnictwa jest pełnoletność oraz status studenta. Ze wszystkich aplikacji członkowie SIOR wybiorą jednego studenta z Polski, który będzie miał niepowtarzalną okazję do dołączenia do członków SIOR i studentów z całego świata na czas trwania konferencji i udziału we wszystkich wystąpieniach, seminariach i networkingu. Organizator wydarzenia dofinansowuje udział w konferencji pokrywając koszty rejestracji, zakwaterowania, przelotów oraz posiłków podczas wydarzenia. Jest to dofinansowanie w wysokości do 2 000 USD.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28.02.2019. Filmy i CV należy nadsyłać na adres: matthew@sioreurope.com