AXI IMMO największa, polska firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych otworzyła nowe biuro w Łodzi w zrewitalizowanym kompleksie biurowo-konferencyjnym Fabryce Grohmana.

„Nasza firma istnieje prawie od 10 lat, a nowy oddział to kolejny krok na drodze do rozwoju. Chcemy być blisko naszych klientów, a Łódź i cały region to strategiczna lokalizacja na rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności w sektorze magazynowo-produkcyjnym i biurowym. Potencjał regionu jest ogromny, czego efektem są imponujące wyniki po stronie popytu i podaży. Rynek łódzki dysponuje zasobami w postaci gruntów i budynków poprzemysłowych, dając tym samym ogromne możliwości potencjalnym inwestorom z różnych sektorów. Dlatego nie mogło nas tu zabraknąć. Dzięki funkcjonowaniu na lokalnym rynku, będziemy posiadać jeszcze dogłębniejszą wiedzę na jego temat, co z całą pewnością przełoży się na jakość świadczonych przez nas usług” – komentuje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

„Łódź i jej okolice – Stryków oraz inne miasta regionu to aktualnie trzeci pod względem całkowitej podaży rynek magazynowy w Polsce. Centralne położenie w zbiegu najważniejszych węzłów komunikacyjnych w kraju, relatywnie jeszcze duża dostępność terenów pod inwestycje i pracowników powodują, że jest i będzie to kluczowa lokalizacja na magazynowo-produkcyjnej mapie Polski.” – komentuje Hubert Wojtera z działu Industrial AXI IMMO.

Biuro w Łodzi z dobrym adresem

Nowe biuro AXI IMMO znajduje się w budynku Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22G, w zrewitalizowanej Fabryce Ludwika Grohmana, która obecnie stanowi nowoczesną przestrzeń biurowo – konferencyjną o wysokim standardzie. Jest to kolejne biuro AXI IMMO, po Warszawie i Katowicach.

„Jako firma doradzająca na co dzień naszym klientom m.in. w wyborze przestrzeni biurowej, znająca obowiązujące standardy, wybraliśmy dla siebie obiekt w nowoczesnym designie. Dodatkowym atutem jest również prestiżowe położnenie, w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. To organizacja działająca na rzecz pozyskiwania i kompleksowej obsługi inwestorów w regionie. Lokalizacja oddziału łódzkiego AXI IMMO zapewnia dogodny dojazd naszym pracownikom oraz malownicze otoczenie” – komentuje Martin Lipiński, Dyrektor Działu Office w AXI IMMO.