Podczas Gali CIJ Awards Poland 2019 wybrano 30 najlepszych na rynku realizacji i inwestycji, a także firm i agencji działających w branży nieruchomości. W kategorii Teams & Leaders tytuł Best Local Real Estate Agency otrzymała firma AXI IMMO Group. Nagrody otrzymały także firmy Liebrecht & wooD Polska, White Star Real Estate, oraz Panattoni Europe, Aluprof, Torus i APA Wojciechowski. 

Finałowa Gala 18. edycji CIJ Awards Poland odbyła się 6 listopada 2019 r. w Warszawie w hotelu Raffles Europejski. Podczas wydarzenia przyznano nagrody w 6 głównych kategoriach: Development, Teams & Leaders, Services, Transactions, Materials oraz Creative Spirit. W konkursie zgłoszono łącznie 123 nominacji w 29 podkategoriach.

Best Local Real Estate Agency dla AXI IMMO

Podczas finałowej Gali CIJ Awards Poland 2019 w kategorii Teams & Leaders nagrodę Best Local Real Estate Agency otrzymała firma doradcza AXI IMMO Group. Firma otrzymała również nagrodę specjalną z okazji 10-lecia działalności firmy na polskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Nagrody otrzymały również firmy Liebrecht & wooD Polska za Centrum Praskie Koneser i Moxy Hotel,  a także White Star Real Estate za Elektrownię Powiśle i zespół biurowy The Park Warsaw. Dwa wyróżnienia przyznano firmom Panattoni Europe za centrum magazynowe firmy Amazon w Gliwicach oraz Panattoni Gala & Party 2019. Aluprof za system fasady elementowej MB-SE80. Forma Torus otrzymała nagrody za kompleks biurowy Alchemia w Gdańsku i akcję nasadzania drzew na terenie Nadleśnictwa Lipusz. APA Wojciechowski otrzymała nagrodę dla najlepszego biura architektonicznego i lidera roku.

Zwycięzcy konkursu zostali wyłonieni na podstawie dwuetapowego głosowania. Pierwsze głosowanie odbyło się 29 września br. Podczas spotkania kilkunastoosobowego jury składającego się z uznanych ekspertów z branży nieruchomości, inwestycyjnej, architektonicznej oraz budowlanej. W drugim etapie odbyło się głosowanie online, w którym oddano 3660 głosów.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali jednocześnie nominację do nagrody Best of the Best CIJ HOF Awards. Finałowa gala odbędzie się w Pradze, 2 kwietnia 2020 r. W konkursie finałowym wezmą udział przedstawiciele najważniejszych firm z branży nieruchomości z 10 krajów Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

CIJ i CIJ Awards Poland

Magazyn Commercial & Investment Journal od 20 lat dostarcza informacje na temat nowych projektów, nieruchomości, umów i działań inwestycyjnych, a także komentarze i szczegółową analizę rynku, statystyki i informacje o najnowszych trendach w Europie Północnej, Środkowej i Wschodniej oraz w międzynarodowych kręgach deweloperskich. Prezentuje wywiady z osobami kreującymi branżę, wpływowymi politykami i kluczowymi urzędnikami, którzy decydują o planowaniu i przetargach publicznych. To ważne i wiarygodne źródło informacji o branży deweloperskiej, nieruchomościach i budownictwie w Europie Północnej, Środkowej i Wschodniej.

Gala CIJ Awards Poland jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych, jak i mieszkaniowych. To także uroczystość, podczas której corocznie spotykają się najlepsze firmy na polskim rynku nieruchomości, kreujące nowe projekty i nowe spojrzenie na polski rynek nieruchomości. Podczas wydarzenia nagradzane są nie tylko najciekawsze inwestycje i odpowiedzialne za nie zespoły, ale także najbardziej nowatorskie koncepcje i rozwiązania.