Leszno 14 – biura do wynajęcia na Woli

Biura do wynajęcia Warszawa ul. leszno 14

Biura do wynajęcia w centrum biznesowym Warszawy w biurowcu Leszno 14

Powierzchnia 100 - 640 m2
Średnia cena w regionie: 14,00-21,00 EUR / m2
mazowieckie, Warszawa, Wola
ul. Leszno 14, Wola, Warszawa, Polska
ID oferty: bb9221

Leszno 14 to 10-piętrowy budynek biurowy na warszawskiej Woli. Budynek klasy „B” o powierzchni biurowej ponad 4 000 mkw. znajduje się w topowej dzielnicy biurowej w Warszawie.

Lokalizacja

 • Biurowiec Leszno 14  zlokalizowany jest w Warszawie, na Woli, w dzielnicy, w której dynamicznie rozwija się przestrzeń biurowa;
 • Budynek u zbiegu ulic Leszno i Okopowej, blisko al. Solidarności;
 • Obiekt znajduje się 1 kilometr od stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego.
 • Liczne przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżu, zapewniają sprawną komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy.
 • Lokalizacja biurowca Leszno 14 zapewnia łatwy dojazd do biura zarówno pracownikom jak i kontrahentom
 • Jedynie 10 minut jazdy samochodem dzieli biurowiec od Galerii Handlowej Złote Tarasy znajdującego się przy Dworcu kolejowym Warszawa Centralna.
 • W pobliżu budynku biurowego znajdują się renomowane hotele, takie jak: ibis Warszawa Centrum, Hilton Warsaw Hotel, The Westin Warsaw, Leonardo Royal Hotel Warsaw, Radisson Blu Centrum czy Hotel Mercure Warszawa Centrum.

Zalety obiektu

 • Biurowiec Leszno 14 oferuje elastyczne powierzchnie biurowe do wynajęcia dla małych i średnich najemców, które dostępne są zarówno w rozkładzie otwartym, jak i w układzie gabinetowym.
 • Właściciel biurowca zapewnia indywidualną aranżację powierzchni. Budynki wyróżnia funkcjonalność, która zapewnia użytkownikom komfort i wygodę pracy.
 • Powierzchnie biurowe cechuje się maksymalnym doświetleniem powierzchni światłem naturalnym.

Dostępność

 • od zaraz

Powierzchnia do wynajęcia

Powierzchnia biurowa budynku 3700 mkw.

Jeśli interesuje Cię inna powierzchnia niż Biura do wynajęcia w centrum biznesowym Warszawy w Leszno 14 zobacz inne biurowce w regionie lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Bartosz Oleksak AXI IMMO
Bartosz Oleksak
+48 725 pokaż numer
bartosz.oleksak@axiimmo.com
Jakub Potocki AXI IMMO
Jakub Potocki
+48 725 pokaż numer
jakub.potocki@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij