West Station II biura do wynajęcia w Warszawie

West Station Dworzec Zachodni Warszawa

Biura do wynajęcia w lokalizacji biznesowej Warszawy w West Station II

Powierzchnia 300 - 18000 m2
Średnia cena w regionie: 14,00-18,00 EUR / m2
mazowieckie, Warszawa, Ochota
Aleje Jerozolimskie 142, Warszawa, Polska
ID oferty: bk9997

W biurowcu West Station II polecamy biura do wynajęcia na warszawskiej Ochocie. Biurowiec oferuje prawie 35 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, w doskonałej lokalizacji biznesowej Warszawy.

Lokalizacja West Station Dworzec Zachodni

  • Biurowiec West Station II zlokalizowany jest w Warszawie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ochota, przy Alejach Jerozolimskich 142.
  • Budynek jest położony w biznesowej części dzielnicy Ochota i jest  bezpośrednio połączony ze stacją kolejową Warszawa Zachodnia.
  • Ponadto wokalizacja biurowca zapewnia doskonały dojazd do biura zarówno pracownikom jak i kontrahentom. Dużym udogodnieniem jest znajdująca się w pobliżu galeria handlowa Blue City, dworzec autobusowy oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne oraz stacja rowerowa Veturilo.
  • W pobliżu obiektu West Station II znajdują się renomowane hotele jakie jak: ibis Warszawa Reduta, Radisson Blu Sobieski Hotel, hotel pracowniczy Metro, Hostel Zachodni, Campanile Warszawa, City Aparthotel Wola, Hilton Warsaw Hotel czy Leonardo Royal Hotel Warsaw.

Zalety nieruchomości

  • Biurowiec West Station znajduje się tuż obok stacji kolejowej Warszawa Zachodnia, która zapewnia płynne połączenie z innymi dzielnicami miasta oraz w lokalizacjami podmiejskimi. Stacja kolejowa zapewnia dojazd na lotnisko Chopina w ciągu 15 minut.
  • Nieruchomość zapewnia swoim najemcom najwyższy standard wykończenia powierzchni biurowych oraz funkcjonalny układ piętra, który umożliwia elastyczną i efektywną aranżację biura.
  • Wychodząc naprzeciw potrzebom najemców, deweloper zaplanował zielony dziedziniec, restaurację oraz reprezentacyjną recepcję.

Dostępność

  • od zaraz

Jeśli interesuje Cię inna powierzchnia niż Biura do wynajęcia w centrum biznesowej Warszawy w West Station II, zobacz inne biurowce w regionie lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Martin Lipiński AXI IMMO
Martin Lipiński
+48 725 pokaż numer
martin.lipinski@axiimmo.com
Jakub Potocki
+48 725 pokaż numer
jakub.potocki@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Axi Immo Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, zawartych w niniejszym formularzu w zakresie niezbędnym do świadczenia usług przez tę firmę (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij