Nowoczesna powierzchnia do wynajęcia we Wrocławiu, 12 000 mkw.

Nowoczesna powierzchnia do wynajęcia we Wrocławiu, 5 000 mkw.

Nowoczesna powierzchnia do wynajęcia we Wrocławiu

Powierzchnia 1000 - 12000 m2
Średnia cena w regionie: 3,30-3,70 EUR / m2
dolnośląskie, Wrocław
ID oferty: mb692u1867
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Polecany magazyn to nowoczesna powierzchnia do wynajęcia we Wrocławiu w bardzo dobrej lokalizacji.

Lokalizacja

  • Wrocław, woj. dolnośląskie;
  • Magazyn położony w północno-wschodniej części Wrocławia, przy drodze krajowej nr 98;
  • Łatwy i szybki dojazd do trasy S8;
  • Bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej.

Zalety nieruchomości

  • Doki rozładunkowe;
  • Bramy z poziomu „0”;
  • Rampy hydrauliczne;
  • Posadzka bezpyłowa;
  • System ochrony i ograniczenia dostępu;
  • Obiekt przystosowany pod składowanie i lekką produkcję;
  • Nowoczesne powierzchnie biurowe z możliwością dostosowania do potrzeb najemcy.

Powierzchnia

  • Powierzchnia do wynajęcia: 12 000 mkw.
  • Dostępność: od zaraz.

Jeśli to nie ta magazynowa nowoczesna powierzchnia do wynajęcia we Wrocławiu jakiej potrzebujesz, zobacz inne nieruchomości komercyjne w regionie lub skontaktuj się z nami.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dowiedz się więcej

Damian Kińczyk AXI IMMO
Damian Kińczyk
+48 725 pokaż numer
damian.kinczyk@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij