Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Polecamy magazyn do wynajęcia Wrocław — Psie Pole, w północnej części Wrocławia. Bliskość węzła autostradowego AOW/A8 oraz trasy ekspresowej S5 (Poznań).

Całkowita powierzchnia magazynowa 6250 mkw. oferowana jest zarówno w całości jak i w opcji podziału na małe magazyny do wynajęcia już od 1000 mkw.

Magazyn wysokiego składowania z zapleczem socjalnym i biurowym w dobrym stanie technicznym. Duże świetliki dachowe, widny.

Istnieje możliwość nabycia przedmiotowej nieruchomości.

 • Lokalizacja Logistyka miejska, regionalna / krajowa czy zagraniczna Duży magazyn z możliwością wynajęcia mniejszych modułów magazynowych

 • Miejski magazyn w północnym Wrocławiu Położenie magazynu przy węźle Wrocław Północ na A8 daje szerokie możliwości dystrybucji na terenie całego Wrocławia i okolic, a także wygodnej obsługi logistyki ostatniej mili w regionie Nośność posadzki: 5 t/mkw. Wysokość składowania: 10,2 m Doki rozładunkowe z rampą hydrauliczną Rampa zewnętrzna i bramy Mobilny najazd stalowy umożliwiający zjazd wózka na plac manewrowy Posadzka bezpyłowa Mocne doświetlenie powierzchni magazynowej światłem dziennym — duże świetliki dachowe Budynki w bardzo dobrym stanie technicznym Magazyn wyposażone w media: energia elektryczna, wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie, alarm, klimatyzacja, infrastruktura IT Na terenie nieruchomości miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych Plac manewrowy Teren utwardzony, wyłożony kostką, ogrodzony i monitorowany, ochrona Istnieje możliwość zakupu tej nieruchomości.

Lokalizacja

Polecany do wynajęcia magazyn w granicach Wrocławia, na północ od centrum miasta, o. Psie Pole
Magazyn zlokalizowany jest w obrębie miasta, co daje możliwość korzystania z powierzchni jako miejskiego magazynu
Sąsiedztwo przemysłowe
Położenie nieruchomości umożliwia korzystania z komunikacji publicznej — w pobliżu przystanki autobusowe
Dobry dojazd do trasy S5 w kierunku na Poznań
Blisko węzła AOW A8/S8 (E67);
Doskonała lokalizacja dla obsługi logistycznej miasta i regionu
Zaplecze dzielnic mieszkaniowych
Dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej
Dogodny dojazd do centrum Wrocławia
Dolny Śląsk to jeden z czołowych regionów magazynowych Polsce
Usytuowanie magazynu na Dolnym Śląsku zapewnia doskonałe warunki logistyczne i dystrybucyjne
170 km do granicy Niemieckiej (przejście graniczne Görlitz).

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  9.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  -
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  NIE
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  -
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  NIE
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp10311

Odległości

Wrocław Centrum
Węzeł Wrocław Północ
Port Lotniczy Wrocław
DK 5

Dane rynkowe

Od kilku lat Dolny Śląsk dynamicznie rozwija się jako miejsce oferujące nowoczesne powierzchnie magazynowe i logistyczne. Region ten jest doskonałą lokalizacją dla centrów dystrybucyjnych i zakładów produkcyjnych obsługujących Europę Zachodnią. Duże zainteresowanie powierzchnią magazynową oraz sąsiedztwo z rynkami Niemiec i Czech powoduje, że w województwie aktywnych jest większość deweloperów takich jak Panattoni, 7R, Logicor WhiteStar, Hillwood, CTP, MLP, Segro, Hines, Prologis, P3. 

W okresie od stycznia do końca września 2023 r. nowa podaż we Wrocławiu i okolicach wyniosła ponad 358 tys. m2, które pozwoliły na powiększenie całkowitych zasobów tego regionu do 4,08 mln m2.

Region Dolnego Śląska wybierany jest m.in. ze względu na bardzo dobrą infrastrukturę drogową (autostrady A4 i A8 oraz drogi ekspresowe S3, S5 i S8) i dużą dostępność pracowników. Popyt brutto w okresie od stycznia do końca września 2023 r. wyniósł ponad 563,8 tys. m2.

Wrocław i okolice to region, w którym rozwijają się takie sektory jak FMCG, kurierzy, lekka produkcja, e-commerce i produkcja. Województwo cieszy się dużą aktywnością najemców, przez co na koniec 3 kwartału 2023 r. poziom pustostanów ustabilizował się na poziomie 8,4%.

Oprócz Wrocławia deweloperzy rozbudowują swoją ofertę powierzchni magazynowej na Bielanach Wrocławskich, Nowej Wsi Wrocławskiej, Tyńcu, Pietrzykowicach, Legnicy, Bolesławcu i wielu innych mniejszych miastach. Duże zainteresowanie wynajmem przez firmy z różnych branż powoduje, że na koniec września 2023 r. w budowie znajdowało się ponad 452 tys. m2 nowoczesnej powierzchni logistycznej i produkcyjnej.

Wrocław to także region, w którym rozwijana jest logistyka ostatniej mili służąca do szybkiej obsługi miasta. Wielu deweloperów w tym Panattoni, 7R, DL Invest czy ideal idea zdecydowało się na budowę w tej lokalizacji mniejszych parków magazynowych w formacie SBU (Small Business Unit). Inwestycje te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wielu mniejszych najemców, którzy nie chcą wynajmować powierzchni w wielkoformatowych centrach dystrybucyjnych typu big-box.

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy