Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Zespół nowoczesnych magazynów LabLogic od LemonTree zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Atrakcyjne położenie nieruchomości w pobliżu węzła Warszawa Południe, łączącego drogę S79 z drogą ekspresową S2, która dalej przechodzi w autostradę A2 i prowadzi do granicy niemieckiej. W pobliżu terenu nieruchomości znajduje się Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina. Magazyny o charakterze miejskim oferują niewielkie moduły, każdy wyposażony w dok i bramę z poziomu 0. Okolica nieruchomości jest świetnie skomunikowana z resztą miasta, w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w LabLogic od LemonTree to powierzchnie klasy A Magazyn został zaprojektowany w najwyższym standardzie technicznym dla tego typu obiektów Wysokość w świetle wynosi 10 m Nośność posadzki to 5 t/mkw Doki rozładunkowe z hydraulicznymi podnośnikami Bramy z poziomu zero Oświetlenie LED System przeciwpożarowy Monitoring i całodobowa ochrona Poza powierzchnią składową deweloper oferuje najemcom pełne zaplecze biurowo-socjalne, które może być zaaranżowane zgodnie z życzeniem klienta Oferowane powierzchnie mogą zostać w łatwy sposób zaadaptowane do indywidualnych potrzeb najemców, także tych, którzy prowadzą działalność w zakresie lekkiej produkcji

Lokalizacja

Dzielnica Włochy, Warszawa
Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w LabLogic od LemonTree położone w bliskiej odległości od lotniska Chopina
Magazyn tuż przy węźle drogi ekspresowej S79
Łatwy dostęp do trasy ekspresowej S2
W niedalekiej odległości znajduje sie stacja PKP Warszawa Okęcie
Doskonałe połączenia komunikacyjne zapewniają dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej
10 km do centrum Warszawy
Lokalizacja stwarza duże możliwości dystrybucyjne i logistyczne

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  2
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  22,6 x 12
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  1368
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11491

Deweloper

LemonTree to firma, która tworzy wysokiej klasy powierzchnie logistyczno-przemysłowe w najlepszych lokalizacjach i z poszanowaniem natury. W ich projektach stosują zaawansowane rozwiązania technologiczne i dbają o wyjątkową architekturę budynków przemysłowych.

Odległości

Warszawa Centrum
S79
S2
Lotnisko Chopina

Dane rynkowe

Warszawa to największy ośrodek biznesowy i przemysłowy w województwie mazowieckim. To jeden z najbardziej dojrzałych regionów magazynowych w Polsce, który w ostatnich latach przechodził proces reindustrializacji i rozwoju tzw. segmentu logistyki ostatniej mili.

Całkowite zasoby magazynowe Warszawy na koniec września 2023 r. wyniosły 909 tys. m2. W okresie od stycznia do końca września 2023 r. deweloperzy dostarczyli ponad 68,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej skupiając się na budowie inwestycji w pobliżu tras wyjazdowych z miasta. Rynek bardzo często wybierany jest do budowy mniejszych miejskich magazynów w formacie SBU czyli Small Business Unit. Magazyny SBU łączą w sobie funkcje magazynu, biura oraz powierzchni wystawienniczej. Przykładami inwestycji są takie projekty jak Panattoni City Logistics, 7R City Flex, ideal idea park czy SEGRO Business Park. W Warszawie cały czas pozostają aktywni tacy deweloperzy jak Prologis, WhiteStar, Logicor i Hillwood. Na koniec września 2023 r. aktywność deweloperów nie wpłynęła znacząco na poziom pustostanów, które utrzymują się na bezpiecznym poziomie 10,2%. Kluczowe w rozwoju stołecznego rynku logistycznego pozostają takie lokalizacje jak Żerań, Targówek Przemysłowego, Ursynów i dysponujące bezpośrednim dostępem do lotniska Okęcie.

Na koniec września 2023 r. całkowity wolumen najmu w Warszawie mieście wyniósł 131 tys. m2. Oferta magazynowa w regionie dostosowana jest do wielu grup najemców w tym sieci spożywczych, logistyków, centrów danych, lekkiej produkcji, farmacji, firm motoryzacyjnych np. firm wulkanizacyjnych, serwisów samochodowych czy firm handlowych.  

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy