Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Hala z chłodnią i mroźnią blisko lotniska to jedno z niewielu tego typu nieruchomości komercyjnych w tym rejonie Warszawy. Magazyn dystrybucyjny z bramami i dokami hydraulicznymi. Wysokość hali 7m.

 • Ogrzewany magazyn oraz pomieszczenia biurowo – socjalne oferowane są do wynajęcia od zaraz. Powierzchnia magazynowa może zostać wynajęta z wyposażeniem (chłodnia, mroźnia) lub przygotowana do szczegółowych potrzeb najemcy hali, jak np. nieuciążliwa produkcja, która może być prowadzona w budynku magazynowym. Bezsłupowa konstrukcja magazynu dystrybucyjnego do wynajęcia na Okęciu umożliwia optymalne ustawienie regałów, wykorzystanie powierzchni na składowanie i przechowywanie towarów i produktów czy konfekcjonowanie w magazynie. Istnieje możliwość zakupu regałów już zainstalowanych na powierzchni magazynowej. Magazyn dystrybucyjny do wynajęcia na Okęciu dla firm kurierskich to miejsce idealnie dopasowane do potrzeb tej branży. Duży, ogrodzony plac przed budynkiem umożliwia parkowanie samochodów osobowych, busów i ciężarówek. Wysokość magazynu: 7m

 • Konstrukcja magazynu: bezsłupowa konstrukcja

 • Łączna ilość bram w magazynie: 5 W tym: Ilość bram z poziomu zero: 3

 • Ilość doków rozładunkowych: 2.

Lokalizacja

Magazyn dystrybucyjny do wynajęcia na Okęciu administracyjnie zlokalizowany jest na terenie dzielnicy Włochy w Warszawie.
Ta samodzielna powierzchnia magazynowo – biurowa do wynajęcia znajduje się na terenie kameralnego parku magazynowego.
Atrakcyjnie położony magazyn dystrybucyjny do wynajęcia na Okęciu Warszawa ulokowany jest w pobliżu centrów logistycznych na Okęciu, niedaleko Manhattan Distribution Center, Warsaw Distribution Center czy Distribution Park Okęcie. Sąsiedztwo budynków magazynowo – biurowych, hurtowni i magazynów dystrybucyjnych podkreśla powodzenie i atrakcyjność lokalizacji.
Sąsiedztwo budynków magazynowo – biurowych, hurtowni i magazynów dystrybucyjnych podkreśla powodzenie i atrakcyjność lokalizacji.
Dodatkowo ten kameralny samodzielny Magazyn dystrybucyjny do wynajęcia na Okęciu jest gratką wśród konkurencyjnych powierzchni dostępnych w okolicy Lotniska Okęcie w Warszawie.
Lokalizacja magazynu dystrybucyjnego do wynajęcia na Okęciu umożliwia dobre połączenie z centrum Warszawy, z sąsiadującymi dzielnicami Warszawa Ursus, Warszawa Włochy, Warszawa Ochota, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów czy dogodne połączenie z dzielnicą Warszawa Bemowo.
Dobry dojazd z magazynu dystrybucyjnego do sąsiednich miejscowości – Pruszków, Raszyn, Ożarów Mazowiecki.Komunikacja miejska (autobusy, WKD) zapewnia bardzo dobry dojazd dla pracowników zarówno ze wschodniej i zachodniej części Warszawy, jak i z sąsiednich miejscowości.
Komunikacja miejska (autobusy, WKD) zapewnia bardzo dobry dojazd dla pracowników zarówno ze wschodniej i zachodniej części Warszawy, jak i z sąsiednich miejscowości.
Położenie magazynu dystrybucyjnego do wynajęcia na Okęciu w pobliżu Al. Jerozolimskich i Al. Krakowskiej, ul. Łopuszańskiej i Działkowej zapewnia szybki i łatwy dojazd oraz dystrybucję towarów przez obwodnicę Warszawy, dojazd do węzłów Opacz, Konotopa, Wolica.
Magazyn dystrybucyjny do wynajęcia na Okęciu jest bardzo korzystnie usytuowany w pobliżu tras wylotowych z Warszawy S2, E30, S8, S7, co sprzyja dogodnej komunikacji z dużymi miastami jak Poznań, Łódź, Katowice, Kraków, oraz innymi miastami regionalnymi w Polsce, sąsiednimi gminami, jak Pruszków, Ożarów Mazowiecki, czy Raszyn.

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  3
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  NIE
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  7.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  -
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  TAK
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  598
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  NIE
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp10212

Odległości

Węzeł Mszczonowska/Salomea Wolica
Centrum Warszawy
Węzeł Konotopa - S8/A2
Lotnisko Chopina

Dane rynkowe

Warszawa to największy ośrodek biznesowy i przemysłowy w województwie mazowieckim. To jeden z najbardziej dojrzałych regionów magazynowych w Polsce, który w ostatnich latach przechodził proces reindustrializacji i rozwoju tzw. segmentu logistyki ostatniej mili.

Całkowite zasoby magazynowe Warszawy na koniec września 2023 r. wyniosły 909 tys. m2. W okresie od stycznia do końca września 2023 r. deweloperzy dostarczyli ponad 68,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej skupiając się na budowie inwestycji w pobliżu tras wyjazdowych z miasta. Rynek bardzo często wybierany jest do budowy mniejszych miejskich magazynów w formacie SBU czyli Small Business Unit. Magazyny SBU łączą w sobie funkcje magazynu, biura oraz powierzchni wystawienniczej. Przykładami inwestycji są takie projekty jak Panattoni City Logistics, 7R City Flex, ideal idea park czy SEGRO Business Park. W Warszawie cały czas pozostają aktywni tacy deweloperzy jak Prologis, WhiteStar, Logicor i Hillwood. Na koniec września 2023 r. aktywność deweloperów nie wpłynęła znacząco na poziom pustostanów, które utrzymują się na bezpiecznym poziomie 10,2%. Kluczowe w rozwoju stołecznego rynku logistycznego pozostają takie lokalizacje jak Żerań, Targówek Przemysłowego, Ursynów i dysponujące bezpośrednim dostępem do lotniska Okęcie.

Na koniec września 2023 r. całkowity wolumen najmu w Warszawie mieście wyniósł 131 tys. m2. Oferta magazynowa w regionie dostosowana jest do wielu grup najemców w tym sieci spożywczych, logistyków, centrów danych, lekkiej produkcji, farmacji, firm motoryzacyjnych np. firm wulkanizacyjnych, serwisów samochodowych czy firm handlowych.  

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy