Hillwood Słubice – magazyny do wynajęcia

Hillwood Słubice - magazyny do wynajęcia blisko A2 i DK29 poleca AXI IMMO

Magazyn blisko A2 Słubice

Powierzchnia 21400 - 21400 m2
Średnia cena w regionie: 3,40-3,50 EUR / m2
woj. lubuskie, Słubice
ID oferty: mp11370

Hillwood Słubice to nowoczesny park magazynowy w zachodniej części Polski.
Park zlokalizowany w Słubicach, zaledwie 5 km od zachodniej granicy polsko-niemieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 29. Bliska odległość do drogi ekspresowej A2.

Dostęp nowoczesnego parku magazynowego do rozwiniętej sieci infrastruktury transportu zapewnia optymalne warunki do prowadzenia działalności w zakresie dystrybucji towarów, zarówno w skali regionalnej jak i krajowej.

Budynek wysokiego składowania klasy A pozwala na dobrą jakość magazynowania towarów. Ponadto, parametry techniczne parku logistycznego z nośnością posadzki wynosi 6t/mkw. wyróżniają go spośród tego typu obiektów.

Lokalizacja Hillwood Słubice

 • Magazyny do wynajęcia Słubicach w Hillwood Słubice usytuowane w województwie lubuskim, Polska zachodnia;
 • Tylko 5 km od granicy polsko-niemieckiej;
 • Lokalizacja blisko autostrady A2, która stanowi fragment międzynarodowej drogi E30 i jest przedłużeniem niemieckiej autostrady A12 z Berlina. W Polsce autostrada A2 przebiega od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę w kierunku Siedlec;
 • Magazyny bespośrednio przy drodze DK29, która przebiega w zachodniej części województwa lubuskiego. DK29 jest przedłużeniem DK31 biegnącej ze Szczecina;
 • Dzięki rozwiniętej sieci dróg magazyny Hillwood Słubice dają możliwość optymalnych warunków do prowadzenia elastycznej dystrybucji towarów w regionie oraz poza granicami Polski;

Atuty nieruchomości

 • Nowy park magazynowy Hillwood Słubice  jest atrakcyjny dla operatorów logistycznych i firm dystrybucyjnych, które działają na terenie kraju oraz na obszarze krajów Unii Europejskiej, zwłaszcza na terenie Niemiec czy Czech;
 • Nowoczesne magazyny do wynajęcia to nowa i energooszczędna powierzchnia magazynowa klasy A;
 • Magazyn wyposażony w oświetlenie LED;
 • Doki z hydraulicznymi podnośnikami;
 • Wysokość składowania: 10 m;
 • Posadzka bezpyłowa;
 • Nośność posadzki 6t/mkw.
 • Instalacja ESFR;
 • Deweloper oferuje także dostosowanie nieruchomości do oczekiwań najemców.

Deweloper

Hillwood Polska wchodzi w skład grupy kapitałowej Hillwood Investment Properties. Spółka wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i działa na amerykańskim rynku nieruchomości od ponad 25 lat. Polski oddział dewelopera koncentruje się na działalności związanej z zakupem, finansowaniem i budową magazynów, a także nieruchomości przemysłowych z przeznaczeniem pod długoterminowy wynajem.

Powierzchnia do wynajęcia

 • Magazyn o powierzchni ponad 21 400 mkw.

Dowiedz się więcej

Piotr Roszkowski AXI IMMO
Piotr Roszkowski
+48 725 pokaż numer
piotr.roszkowski@axiimmo.com

Tagi

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij