Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Panattoni Park Warsaw East (zwany też Panattoni A2 East Warsaw w Koniku Starym) to nowoczesny magazyn klasy A do wynajęcia niedaleko Warszawy, bezpośrednio przy autostradzie A2 (obszar węzła Konik Stary).

Doskonałe położenie przy autostradzie A2 wpływa na szybkość transportu i połączenie z innymi regionami Polski. Magazyn klasy A do wynajęcia w Panattoni Park Warsaw East zapewnia wysoką jakość składowania jak również może zostać przystosowany do lekkiej produkcji.

Nowoczesny magazyn klasy A do wynajęcia Ten nowy park Panattoni znalazł się wśród największych realizowanych przez deweloperów centrów magazynowych w 2020 roku w Polsce Na terenie parku Panattoni Park A2 Warsaw East to 3 hale o łącznej powierzchni 88 tys. mkw. Obszar wokół magazynu Panattoni Park Warsaw East wyposażony jest w wjazd z portiernią, ogrodzenie, plac manewrowy dla samochodów ciężarowych, parking dla samochodów osobowych Hala do wynajęcia posiada siatkę słupów w rozstawie 22.5 m x 12 m, A także posadzkę bezpyłową o obciążeniu wynoszącym 5 T/mkw. Bramy segmentowe podnoszone, z napędem elektrycznym Dostęp światła dziennego na części magazynowej – poprzez klapy oddymiające i świetliki Występuje obciążenie ogniowe do 4000 MJ/mkw Certyfikat w systemie BREEAM „Very Good”

Lokalizacja

Nowy magazyn na wschód od Warszawy, w woj. mazowieckim (powiat miński)
Położenie w miejscowości Duchnów
Magazyn przy A2 – bezpośrednio przy węźle Konik Stary łączącym autostradę A2 i drogę krajową nr 2
20 km do Mińska Mazowieckiego
24 km do Warszawy
Około 60 km do Siedlec
Około 170 km do przejścia granicznego w Terespolu
Atrakcyjna logistycznie lokalizacja, dogodna do dystrybucji towarów w regionie województwa mazowieckiego
Autostrada A2 | Autostrada Wolności (fragment międzynarodowej drogi E30) – przebiega z zachodu na wschód Polski, od granicy polsko-niemieckiej przez Poznań i Warszawę. Jest przedłużeniem niemieckiej autostrady A12 Berlina. Dodatkowo koło Łodzi i Strykowa autostrada A2 krzyżuje się z autostradą A1, co daje ogromne możliwości logistyczne i dystrybucyjne na teren całej Polski

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  3
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12 x 22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  1620
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11331

Deweloper

Panattoni Europe to czołowy i dominujący na polskim rynku magazynowym deweloper. Panattoni Park A2 Warsaw East jak i wszystkie inne inwestycje realizowane przez Panattoni, to najwyżej klasy nieruchomości komercyjne dopasowane do najemców różnych branż i specjalizacji. Nowoczesne magazyny wspierają rozwój zarówno średnich i dużych firm lokalnych, jak i kontynuują standardy międzynarodowych korporacji. Hale do wynajęcia w Panattoni Park Pruszków II oraz inne nieruchomości komercyjne wybudowane przez dewelopera Panattoni Europe są doskonałą odpowiedzią na wysokie wymagania stawiane przez najemców.

Odległości

E92
A2
Lotnisko Okęcie

Dane rynkowe

Województwo mazowieckie to największy rynek magazynowy w Polsce. Całkowite zasoby magazynowe i produkcyjne regionu na koniec 2023 r. wyniosły 31,7 mln m2, nowa podaż w całym 2023 r. wyniosła 3,7 mln m2. Mazowieckie jest lokalizacją centralną, którą wybierają firmy logistyczne, firmy dystrybucyjne, dostawcy, branża e-commerce czy firmy usługowe. Dominującymi subregionami pozostają Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Janki, Nadarzyn, Piaseczno, Marki, Radzymin, Modlin i Czosnów.

Klienci doceniają lokalny rynek logistyczny, jego doskonałą lokalizację w otoczeniu gęstej sieci dróg i autostrad umożliwiającą komfortowy transport w każdym kierunku w Polsce. Najemcy chętnie korzystają z kluczowych tras w regionie Mazowsza jak autostrady A2, dróg ekspresowych S2 i S8 i dróg krajowych 50 i 92. Popyt brutto w 2023 r. w Polsce wyniósł 5,6 mln m2 zaś dla rynku woj. mazowieckiego 1,4 mln m2. Bardzo dużo najemców wybiera Mazowsze ze względu na zróżnicowaną i dużą ofertę powierzchni magazynowej spełniającej wymagania różnych sektorów.

Na koniec 2023 r. stopa pustostanów dla regionu Mazowsza wyniosła 7,7%. Z racji największego rynku konsumenckiego oraz wysokiej płynności region jest wybierany przez głównych graczy rynkowych. Aktywni na Mazowszu pozostają Panattoni, 7R, GLP, WhiteStar, Logicor, Hillwood, CTP, MLP, Segro, Hines, Prologis, P3 oraz wiele indywidualnych podmiotów. Na koniec 2023 r. deweloperzy dostarczyli 702,5 tys. m2,  w tym samym czasie w budowie znajdowało się 479 tys. m2

Dane ekonomiczne 2023 Nowa podaż powierzchnie magazynowe w Polsce
więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy