+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Magazyny do wynajęcia w woj. świętokrzyskim - Kielce

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia
– Kielce

Kielce to centralny ośrodek przemysłowy woj. świętokrzyskiego, gdzie w ostatnich latach inwestują kolejne firmy produkcyjne.
Region jest perspektywiczną lokalizacją pod projekty magazynowe do wynajęcia, dzięki otwarciu drogi ekspresowej S7. Szybsze połączenie z Warszawą, Łodzią i Krakowem będzie pozytywnie wpływać na wybór ofert powierzchni magazynowych w mieście i okolicy. Poniżej lista proponowanych nieruchomości do wynajęcia.

Najnowsze oferty z Kielc – powierzchnie magazynowe

Panattoni Park Kielce magazyn do wynajęcia 15 100 mkw.

Panattoni Park Sosnowiec II

Panattoni Park Kielce magazyn do wynajęcia 15 100 mkw.

Obiekt magazynowy do wynajęcia w województwie Świętokrzyskim

Panattoni Park Kielce to nowy magazyn do wynajęcia w rejonie miasta Kielce. Planowany budynek hali o powierzchni 15 100 m kw. ma zostać oddany do użytku w 2018 roku. (więcej…)

Obiekt magazynowy z możliwością ekspansji w Kielcach 5 000 mkw

sitkowka

Obiekt magazynowy z możliwością ekspansji w Kielcach 5 000 mkw

Możliwość budowy obiektu magazynowego lub produkcyjnego w województwie świętokrzyskim. Możliwość budowy obiektu o max. powierzchni 5 000 mkw.

(więcej…)

Magazyn z powierzchnią biurową do wynajęcia w Kielcach 3 100 mkw

skrajna

Magazyn z powierzchnią biurową do wynajęcia w Kielcach 3 100 mkw

Obiekt magazynowy do wynajęcia w województwie świętokrzyskim. Powierzchnia magazynowa: 2 500 mkw. Powierzchnia biurowa: 600 mkw.

(więcej…)

Obiekt magazynowy do wynajęcia w okolicach Kielc 3 100 mkw

Zagnansk_2

Obiekt magazynowy do wynajęcia w okolicach Kielc 3 100 mkw

Magazyn do wynajęcia na północ od Kielc, woj. świętokrzyskie. Powierzchnia magazynu: 3 100 mkw. Powierzchnia biurowa: 300 mkw. Powierzchnia wiaty: 800 mkw.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Na stronie znajdziecie Państwo oferty magazyny do wynajęcia Kielce, obejmujące swym zakresem region świętokrzyski. Oferowana tutaj baza ogłoszeń umożliwia klientom znalezienie powierzchni magazynowej do wynajęcia z Kielc i okolic, przybliża aktualne oferty z tego województwa, dopasowane do wymagań najemcy. Oferowane magazyny mają dogodne położenie, często w pobliżu obwodnic, autostrad i innych dróg dojazdowych, dostęp do strategicznych punktów, place manewrowe, podjazdy, suwnice, miejsca parkingowe oraz dodatkowe możliwości w postaci aranżacji miejsca dostosowanego do potrzeb klienta. Oferowane obiekty są w większości ogrodzone, wyposażone w ochronę, części biurowo – socjalne, o dużej wytrzymałości. Baza ofert magazyny Kielce przedstawia obiekty dobrze skomunikowane z rynkami europejskimi, elastycznie dopasowujące możliwe funkcje do oczekiwań logistycznych klienta: składowania, magazynowania i dystrybucji towarów. Obiekty magazynowe zaopatrzone są nierzadko w system kontroli. Tutaj znajdą Państwo obiekty doskonale opisane i skatalogowane, każda cecha z takich punktów jak: lokalizacja, zalety i powierzchnia jest rzeczowo i przejrzyście opisana. Strategiczne oferty z rejonu Kielc są wizytówką tego miejsca.